Autor Zpráva
Amunak
Profil
Já vím, že by měla fungovat. Nefunguje.

Firefox:
Internet Explorer7:

Nevíte někdo, co s tím?

//jinak jak se na to tak dívám tak v IE6 to vypadá úplně stejně. Je možné, že mi zůstalo jádro IE6 v IE7?
Plaváček
Profil
Amunak

Z obrázku poznáme prd. Průhlednost PNG v IE 7 funguje.
Plaváček
Profil
Plaváček

jinak jak se na to tak dívám tak v IE6 to vypadá úplně stejně. Je možné, že mi zůstalo jádro IE6 v IE7?

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=52 311
Bubák
Profil
Z obrázku poznáme prd.
V tomto případě by se ze správného obrázku poznalo hodně, stačilo by na web nahrát problémovou modrou odrážku a nachat ji zde zobrazit.
Amunak
Profil
používám pngfix.js, ale ten z nepochopitelného důvodu opravuje jenom některé obrázky.

Plaváček
Z obrázku poznáme prd. Průhlednost PNG v IE 7 funguje.

A z čeho bys to tedy nejlépe poznal?

//OK, nahrál jsem to tam, tady zobrazuji...
habendorf
Profil
Průhledné PNG funguje v IE7 i v IE6. IE6 neumí poloprůhledné PNG, což ovšem není tvůj případ.
Amunak
Profil
habendorf
Průhledné PNG funguje v IE7 i v IE6. IE6 neumí poloprůhledné PNG, což ovšem není tvůj případ.

myslím opacity, ale říkám tomu průhledné ;)
habendorf
Profil
Amunak

Na to co tady ukazuješ ale stačí 100% průhledné. Stačil by i průhledný GIF.
Amunak
Profil
Dobře, ale proč to teda nejde? tohle neni jedinej obrázek u kterého mi to nejde, a navíc až budu potřebovat poloprůhledný, řešil bych to tak jako tak.
habendorf
Profil
Amunak

pngfix aplikuj pouze pro IE lte 6.
Amunak
Profil
To aplikuju. Ale jak to spravit v IE7? když se podívám na tuhle stránku v IE7, taky je tady ta šipka i s pozadím.
habendorf
Profil
Amunak

Pak je problém přímo v tvém IE7, u mě je šipka v pohodě. Nepoužíváš nějakou stand-alone verzi IE7?
Miloš
Profil
Amunak
myslím opacity, ale říkám tomu průhledné ;)
Na to se hodí jedno expresivní úsloví: „To máš jedno, ho*no nebo fík, jen když to chřoupne.“
Amunak
Profil
OK, tak jestli je to u tebe v pohodě, můžu být šťastný. IE7 používám normální, standalone mám IE6...

takže IE7 szkusím ještě přeinstalovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0