Autor Zpráva
Cia
Profil *
Měla bych dotaz. Někteří lidi co používají FIREFOX mají problém u mých stránek s barvou písmem v levém menu. Písmo má barvu místo šedivé svíticí modrou a příšerně bije do očí, kord s tmavě zeleným podkladem. Jsou to stránky http://www.rrsarah.wz.cz/cela.html tak se pleas mrkněte. Mám všude nastavené bezpečné barvy. Všechny linky (krom novinek) mám šedivé, kódy jsou tvořené z 16ti bezpečných stupňů šedi, já používám #DDDDDD. Myslela jsem si, že když používám "bezpečné barvy" nemůže dojít k nějaké změně. Co jsem udělala špatně? Prosím, poraďte, budu vám moc vděčná. Díky moc.
Šlaha
Profil
Zkusil bych z <a class=new href="pages/zyra.html">!!! ZYRA !!!</a> udělat <a href="pages/zyra.html">!!! ZYRA !!!</a> nebo <a class="new" href="pages/zyra.html">!!! ZYRA !!!</a>.

Obojí může asi pomoct
Cia
Profil *
Problém je ale s odkazy ostatními, né u novinek, tj. třeba <a href="pages/vhradci.html">V Hradci</a>. Prostě se nezobrazuje barva písma, která je tam navolená.

a:link {font-family: Times New Roman; color: "#dddddd"; font-size: 11px; text-decoration: none}
a:visited {font-family: Times New Roman; color: "#dddddd"; font-size: 11px; text-decoration: none}
a:hover {font-family: Tahoma; color: pink; font-size: 11px; text-decoration: none}
flying gentleman
Profil
tu hodnotu pis do color bez uvozovek!!! takze jenom color:#dddddd; nikoliv color:"#dddddd";
flying gentleman
Profil
nevim, jestli jsem to nekde dokonce nevidel jako hack pro explorer, ale asi bych kecal.ostatni prohlizece ignorujou co je v uvozovkach, a ie to bere...ASI
Cia
Profil *
Díky moc, zkusím to. ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0