Autor Zpráva
fichtik
Profil *
ahoj lidi mám problém a nedaří se mi najít řešení. na stránce www.arawin.wz.cz/1/5.kapitola0.php mi nechce mozila reeagovat na css styly u textu(odkazy a nadpis reaguji) css je uložen v souboru www.arawin.wz.cz/1/css.css
IE reaguje na všechno neví někdo kde může být chyba
Xxyy
Profil *
Stránky mi fungují i v Mozille, nevím, v čem je problém .. ?!

Váše kaskádové styly jsou napsány velmi neefektivně. Proč tolikrát deklarujete font-family ? Doporučil bych používat sjednocení...
A barvu
black
nemusíte nastavovat, to je defaultní hodnota (pokud nedochází k dědění z nadřízeného elementu)..
Chamurappi
Profil
Reaguji na fichtika:
Na co přesně nereaguje? Text je v Mozille černý, používá písmo „Comic Sans MS“ a je velikost znaků je malá — na co víc by měla Mozilla reagovat?
Jestli chceš mít stejně velké písmo v obou prohlížečích, zkus vyházet ty neuzavřené <font>y.

Reaguji na Xxyy:
A barvu black nemusíte nastavovat, to je defaultní hodnota
Není. Výchozí barva textu je systémová, takže nastavuje-li stránka barvu pozadí, je velmi vhodné nastavit i barvu popředí.
fichtik
Profil *
všechno je uzavřené... nereaguje mi na ten hlavní text, není to "comic sans ms" to je nějakej "times new"
Bubák
Profil
všechno je uzavřené
Není, kód je prasácký a nevalidní
W3C validátor ti dá podobné výsledky, jenom, na některé chyby je krátký.

není to "comic sans ms" to je nějakej "times new"
Písmo "times new" neznám, znám "Times" a "Times New Roman". Ve Fiirefoxu na stránce máš "Comic Sans MS".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0