Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
mam hooodne velky problem mily diskutujici,
mam windows xp, na nich firefox 1.0.4, doted vsechno fungovalo, ale najednou ff asi 5-10sekund po spusteni napise, ze v aplikaci firefox doslo k problemu a je treba ji zavrit:((
mam moznost odeslat spravu o chybach, asi to okno znate.
nevite nekdo co s tim??ff mam ze zipu, po instalaci mi totiz nebehal:((
Dero
Profil
Reinstalovat.

Na obecný dotaz obecná odpověď.
flying gentleman
Profil
hm, snad to pomohlo, zatim funguje:)
ale muzete nekdo aspon tipnout, cim to bylo?
Charlie
Profil
U software nikdy nevis. Ja jsem mel taky problemy, pak jsem to odinstaloval, vymazal chrome, procistil registr, nainstaloval a jelo to.
flying gentleman
Profil
tak ted uz je to fakt zajimavy, firefox pada pokazdy, kdyz otevru stranky centrum.cz!a ja jsem z toho jelen
Dero
Profil
Pakliže nechce FF otevřít stránky centra, tak se tomu říká pud sebezáchovy.


Teď vážně: pravděpodobně padá v závislosti na nějaký vložený objekt (iframe, flash, java, cokoliv...).
j_hajsl
Profil
mě nedávno firefox taky odešel ... zakousnul se každou chvili, řešeníim je instalace jen těch rozšíření, které opravdu potřebujete a instalovat je postupně, abyste zjistili, jestli Vám to dané rozšíření ff neschodí ... (jen taková malá poznámka)
Fred
Profil
j_hajsl a přesně kvůli tomu jedu pořád na Firebirdu a Firefox mám jako druhý v pořadí.
Acci
Profil
Jakýkoliv problém s Firefoxem vyřeší nový profil nebo spuštění v safe-modu.
Falco
Profil
firefox pada pokazdy, kdyz otevru stranky centrum.cz!a ja jsem z toho jelen
neco podobného se mi stalo se Seznamem.cz v MSIE (nemohl jsem nastavit Seznam.cz jako domovskou stránku)
Falco
Profil
S Firefoxem mám poslední dobou taky pořádné problémy. Zmizela mi spodní lišta s ukazováním načítání i s rozšířeními. A k tomu tam místo ní ještě naskočilo: ---------label="&cmd.view ....
Počkejte nahraju to na web a pošlu screenshot
Acci
Profil
Falco
Pomůže spustit Firefox v safe-modu. Dej Start » Spustit » firefox.exe -safe-mode. Firefox se pak spustí bez rozšíření a musíš to problémové rozšíření odinstalovat. Nejproblémovější je Tabbed Browser Extensions. A taky nedávej aktualizovat rozšíření pomocí šipky vpravo nahoře, pokud používáš české verze rozšíření
Falco
Profil
Start » Spustit » firefox.exe
Otevřelo se to samé (pokud nevadí, že už jedno okno FF otevřené mám)
>přidán odkaz:
Tak se na to podivte.
Spikee
Profil
Falco
Musíš tam dať ten parameter -safe-mode
Prípadne spusti FF takto start->programy->mozilla firefox->mozilla firefox (safe mode)
Acci
Profil
Falco
No jo, musíš Firefoxe ukončit
Falco
Profil
Acci
Děkuji, ale teď nemám své rozšíření a to je na **. To si je mám stáhnout znovu? Jestli ano, co když se to bude opakovat?
Acci
Profil
Falco
Víš, které rozšířeńí jsi naposled aktualizoval nebo instaloval? Pokud ano, odinstaluj ho a nainstaluj znovu z Czilly
Spikee
Profil
Mne sa niečo podobné stalo keď som aktualizoval Firefox a niektoré rozšírenie nebolo kompatibilné s novou verziou.
Acci
Profil
Falco
Teď jsem se díval na ten screenshot a vypadá to na Web Developer Toolbar
Falco
Profil
Acci
Odinstaloval jsem viewsource (Web Developer Toolbar - jsem ještě nechal) a ten problémový řádek zmizel, ale neobjevila se ta spodní lišta.
Acci
Profil
Falco
A co takhle Zobrazit » Stavový řádek?
Falco
Profil
Thank you Acci.
btw: ale stejně asi přejdu na Operu:-)
Vařeka
Profil *
U software nikdy nevis. Ja jsem mel taky problemy, pak jsem to odinstaloval, vymazal chrome, procistil registr, nainstaloval a jelo to.

To není pravdu, takto problémy může řešit jenom blbec. Vždy je třeba zjistit příčinu a ne rozesrat všechno ostatní. Je to neprofesionální.
AMD
Profil
Vařeka
Tak se uklidni a mluv slušně :)
Neprofesionální je používat Widle ... Linux a Konqueror rulezZ
Anonymní
Profil *
vařeka: aha , takže uživatel má hledat chyby v programu ? Proč by to dělal? Uživatel to idinstaluje, naistaluje znova a když to bude blbnout dál, tak se vrátí k IE - zjistí, že ten na centru nepadá a řekne si, že FF je špatný ..
Mně třeba FF nepadá ale vím o případu, kdy ano - a to je na win98. Takže Okna s tím asi nic společného nemají. A pochybuju, že ten člověk tam má vůbec nějaké rozšíření.
Fred
Profil
Anonymní
A pochybuju, že ten člověk tam má vůbec nějaké rozšíření. - Přečti si celou diskusi
Jinak problémy s rozšířeními bohužel bývají nejspíš díky našemu mateřskému jazyku, protože v anglické verzi FF se mi tohle nestávalo. Buď v lokalizaci FF samotného, nebo v lokalizaci rozšíření.
Acci
Profil
Fred
To se právěže stává, když rozšíření v češtině aktualizuješ anglickým
Fred
Profil
Acci Njn, prot používám FB 0.7 a už nerozšiřuji viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=2 599
SuE
Profil
Fred: anonymní jsem byla já a "ten člověk" se vztahovalo k mnou popisovanému případu (padací ff na win98 bez rozšíření :-)
Fred
Profil
SuE Jé promiň, já myslel, že ten člověk = Falco s web developer toolbarem LOL.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0