Autor Zpráva
Petr Nemec
Profil
Pánové, věřím a doufám, že mi pomůžete... jsem z toho jelen a zjevně dělám někde chybu protože nikde na netu jsem nenašel o tomto konkrétním problůmu půl slova...

na adrese www.ccaband.cz mám stránky, které v opeře i ve firefoxu vypadají přesně tak jak si prozatím představuji, včetně správně dobře zobrazeného obrázkového pozadí (i když vím, že jeho velikost není uplně podle učebnice, problém to snad nebude). V ie 6 jednak nefunguje správně png "mikrofon" (to ale vím jak řešit) ale hlavně! se mi za žádných okolností nezobrazuje ono obrázkové pozadí...

Zkusil jsem snad už uplně všechno co mě napadlo, tak třeba na něco příjdete... díky
Plaváček
Profil
Petr Nemec

A jseš si jistý, že obrázek, který chceš zobrazit na pozadí, je skutečný a nefalšovaný JPG? Zkus tam místo svého obrázku vložit tenhle:

http://klient.plavacek.net/bg.jpg

Pro zajištění průhlednosti PNG v IE 6 vyzkoušej tuhle vymyšlenost:

http://labs.unitinteractive.com/unitpngfix.php
Petr Nemec
Profil
Plaváček

uhhhh.... to mám jako vyraženej dech.... díííííííííííííííííííííííky mnohokrát... jen otázka: jaký vlastnosti toho jpegu jsi měnil? Je to ostuda, ale i s grafikou už nějakej pátek dělám, ale s tímhle problémem jsem se vážně ještě nesetkal... ještě jednou díky!
Bubák
Profil
Pokud máš ještě někde zmíněný problémový JPEG, dej ho na web a hoď sem něj odkaz, taky se na to můžu kouknout.
Takhle můžu jen hádat jako nejpravděpodobnější příčinu, že JPEG nepoužíval standardně RGB barvy, ale byl uložený jako CMYK.
www.jakpsatweb.cz/faq/nefunguji-obrazky.html#poskozeny

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0