Autor Zpráva
Bobicek
Profil *
Dobry den,
mam problem s tim, ze tag <base target="NEKAM"> mam a celkem vsude maka dobre, akorat u nekterych, co maji IE to nemaka, zatimco u ostatnich ano. Nevite nekdo, co se v tom prohlizeci musi povolit ci nastavit?

Dekuji za odpoved.
Mistr
Profil
Bobicek
Odkaž tu chybující stránku.
Bobicek
Profil *
Promiň, ale nějak nechápu, co myslíš tím "odkaž". Mám to brát tak, že musím ten tag dát před každý odkaz zvlášť?
Mistr
Profil
Bobicek
nějak nechápu, co myslíš tím "odkaž"
Ne, mám tím na mysli to, abys nám sem dal odkaz na tu stránku, jejíž chování jsi zde popsal [#1], ať se můžeme bavit nad zcela konkrétním případem.

A nebo sem dej i HTML kód té stránky.
Bobicek
Profil *
Jo aha. Omlouvám se za grafiku, já vím, je to děs, ale mě baví psát a blbnout s fotkama...grafika mě děsí :-)

http://slemros.ic.cz/
Měsíček
Profil
Funguje mi to v IE (7) stejně jako v FF (3).
Bobicek
Profil *
No, to je prave ono!!! Ze to vetsine funguje dobre (= otvira se to ve spodni casti) a nekterym ale ne! Takze si myslim, ze se musi neco povolit (ci zakazat) neco v nastaveni prohlizece. Ale neprisel sem na to.
Mistr
Profil
Bobicek
nekterym ale ne
Co mají Ti někteří za prohlížeč? Mne to v MSIE 6 také funguje jako ve FF 2.

Jen stránky z toho červeného rámečku se otevírají v novém okně. Není toto ten případ, co měli někteří Tví kamarádi na mysli?
Bobicek
Profil *
Na 95% bych rekl, ze IE 7.
Bobicek
Profil *
Nene...jde o odkazy v leve casti horniho ramu. Jim se to otvira v teto casti a dolni fotka zustava.
Bobicek
Profil *
Měsíček
Funguje mi to v IE (7) stejně jako v FF (3).
Prosim te, moc a moc se omlouvam, ale az nyni jsem si vsiml, ze ty pises, ze ti to funguje i IE 7. Je to vazne tak? Zatim jsem zjistil, ze tem kolegum, co maji tuto verzi, se to otvira blbe! Menil jsi neco v nastaveni?
Měsíček
Profil
Reaguji na Bobicka:

"Prosim te, moc a moc se omlouvam, ale az nyni jsem si vsiml, ze ty pises, ze ti to funguje i IE 7. Je to vazne tak? Zatim jsem zjistil, ze tem kolegum, co maji tuto verzi, se to otvira blbe! Menil jsi neco v nastaveni?"

No .. mám IE7 (+ rozšíření IE7Pro) s nastavením jsem si nehrál, ovšem je možné*, že právě toto rozšíření v tom má prsty. Jediné v čem je nepatrný rozdíl, že je + 1 další scrollbar (napravo v tom prvním (horním) rámu).

* já si to, ale nemyslím.
Bobicek
Profil *
ahaaaaaaa....super! dam jim radu a uvidime. dik
Bobicek
Profil *
ja blb zapomnel podekovat i ostatnim! takze diky patri vsem, kteri se snazili mi poradit! bylo to rychle, bez zbytecnych (a opravnenych) posmesku na moji tvorbu a proste super!
Bubák
Profil
Mám IE7 a stránky mi nefungují správně.
Na jednom webu, který jsem kdysi dělal, s <base target="nekam"> nemám problém v žádném prohlížeči.
Koukal jsem do kódu, tag BASE by měl být v sekci HEAD, ty ho máš v BODY, ale to by na funkčnost nemělo mít vliv.

Dodatek:
Tak jsem si stáhnul něco tvých stránek na testy a nějaké testy jsem udělal i se svými starými stránkami. Prohlížeč IE7 (nevím, jak ostatní verze) vyžaduje tag BASE v sekci HEAD.
Protože tagy HTML, HEAD a BODY jsou nepovinné, ve tvém případě bude stačit, když přesuneš v souboru "_menu.html" tag BASE před tag BODY, jednoduše řečeno, dáš ho na začátek.
Bobicek
Profil *
Bubák
fiiiihaaaaaa!!! dekuji moc a moc!!! jeste dnes to zmenim a vyzkousim! kazdoapdne diky moc za ochotu a snahu! opravdu si toho moc vazim!!!
Bobicek
Profil *
Bubák

tak vse maka v pohode a byla to tva rada, ktera mi pomohla! jeste jednou diky za ochotu a radu!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0