Autor Zpráva
swetko
Profil
http://swetko.vianocnesviatky.sk/kniha/pridat_prispevok-zlocin.php

opera a firefox su ok

ale ked to otvorim v IE tak sa nacita len cast stranky a potom padne prehliadac


ale nar http://swetko.vianocnesviatky.sk/kniha/zoznam.php je v poriadku
keeehi
Profil
zkusil jsem to v IE7 a šlo to
swetko
Profil
ja som to skusal na ie4linux 6 aj 7 a padalo, a tak isto to skusal iny clovek z celkom ineho mesta a tiez mu to padalo, a aj v praci offline to padalo na ie6
keeehi
Profil
mě to teď funguje bez problémů v Opeře 9.61 IE7 i FF5/0 i 4/0.
swetko
Profil
ano aj jednemu znamemu to ide na IE7

takze zatial to je :
IE6 2 x nie
IE7 2 x nie ; 2 x ano

ff a opera su bez problemov
Mistr
Profil
swetko
Ano, pravdu díš. Jestli Ti to pomůže, vyhodilo mi to v prohlížeči Microsoft Internet 6 Service Pack 3 (na Microsoft Windows XP Service Pack 3) tuto hlášku

A po klepnutí na OK se hláška objevila znovu.
Miloš
Profil
I mně IE 6 (Multiple IE) zbuchnul jak zralá hruška.
IE 7, FF 3 a Opera 9 OK.
Bubák
Profil
Nemůžu testovat, nemám IE6. Pravděpodobně to bude dělat nějaký JavaScript, doporučil bych je postupně odmazávat, aby se zjistilo, který je viník.
swetko
Profil
takze na stranke swetko.vianocnesviatky.sk/kniha/idea.php to bolo sposobene triedou ktora mala definovanu background-color v subore css

ale co sa pokazilo na swetko.vianocnesviatky.sk/kniha/pridat_prispevok-zlocin.php to teda netusim... napriklad som odmazal cely text v stranke nechal som iba jednoduchy text "slovo", stranka sa nacitala, ale potom ked som pridal <i>kivi</i> tak uz stranka padala

este som rozmyslal ci na to nema nejaky vplyv kodovanie , alebo ukladanie suboru ,..... ale kedze po odstraneni background-color atributu mi jedna z chybnych stranok funguje chyba je iba v citani stranky zo strany prehliadaca, len nerozumiem co takeho diabolskeho je na farbe pozadia

toto je paukaz ktory ma strasne rozculuje

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0