Autor Zpráva
bubacek
Profil *
Custe potreboval bych pomoc s rozdílím zobrazováním stránky v různých prohlížečích. Stranka je
www.fcbarcelona.own.cz
delam ji pres mozillu takze mozilla je v celkem v pohode ale v IE se delaji pod obrazky mezery ktere nechci(treba jak je to menu a nad nim ta bila plocha to mi dela nejvetsi starosti...) a v Opere se zase mezery ktere chci nezobrazuji dokazal by mi nekdo s tim pomoc kdyztach bych mu poslal mailem obsah celeho rootu
Trejpa
Profil
bubacek
Mezery pod obrázky jsou zbytkem řádku, obrázek má svou spodní hranu zarovnanou s jeho středem. Odstraníš to pomocí změny vertikální pozice obrázku: img { vertical-align: middle; }
bubacek
Profil *
jj fakt diky pomohlo ale jeste mi dela problem aby se mi ty nektere mezery pod obrazky zobrazovaly i v opere a jeste jsem prisel na jeden problem jak tam je v hlavicce to: Dnes ma svate: ...... chci aby se to zobrazovalo vzdy na zacatku te sede plochy ale kdyz zmenim rozliseni monitoru tak ten svatek je treba uprostred nebo vpravo nevite jak udelat aby se ve vsech rozlisenich zobrazoval vzdy v levo?
Bubák
Profil
bubacek
Na odsazení nepoužívej brka, <br>, pokud už chseš mermomocí odsazovat odřádkováním, tak <br>&nbsp;
Na odsazení používej CSS vlastnosti margin nebo padding.

Nechápu, jaký význam má pro surfaře informace o tom, kdo má svátek.
Při vypnutém JS se zbrazí hоvnotná informace "Dnes má svátek:", když už tuhle blbost na webu máš, vypisuj ji celou javascriptem.
Koukni na http://teststranek.kvalitne.cz/text-na-obrazku-1/ a uprav si to, vypisovanému textu dáš zarovnání doprava, protože různá jména mají různou délku a 100% nevíš, jakým fontem se info o svátku zobrazí.
bubacek
Profil *
no ale kdyz uz pomoci CSS(a chtel bych to v xternim souboru) odsazovaly by se zase vsechny obrazky a ne jen urcite....
panther
Profil
bubacek
no ale kdyz uz pomoci CSS(a chtel bych to v xternim souboru) odsazovaly by se zase vsechny obrazky a ne jen urcite....
tak těm určitým, které chceš odsadit, přidej class

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0