Autor Zpráva
Marlonka
Profil
Mám takový problém... Kvůli pozadí jsem musela předělat celé stránky a teď se v IE a FF zobrazují jinak. Stránky jsou tvořeny pomocí divů. Na indexu jsem nastavila, aby všechny divy začínali úplně nahoře a jednotlivě do každé stránky jsem přidala několik odstavců (<br>), aby to bylo posunuté pod logo. Vím že to asi není ideální řešení, ale vše fungovalo, dokud jsem si stránky neprohlídla ve FF. Levé i pravé menu se tam zobrazuje dobře, ale střed je posunutý dvakrát víc než by měl být. V IE vše funguje správně.
Kdyžtak stránky jsou http://rannishow-e2.ic.cz/.
A nebo tady jsou obrázky:
Firefox:


Internet Explorer
joe
Profil
Nic moc řešení :-) ale chceš pomoct, tak myslím, že pokud smažeš všechny ty <br>, co ti posunují ten obsah dolů a změnou atributu "style" u divu s id="stred" nastavíš místo top: 0 nějakou rozumnou pozici v pixelech (top: 100px třeba) dosáhneš toho, co chceš. Mělo by to pak být stejně.
Jinak ve FF se mi to ukazuje stejně. Asi máš nějakou starší verzi FF nebo mam starou já :)
Marlonka
Profil
No jestli ti rozumím správně, tak tohle jsem tam měla, ale jestli ses díval přímo na odkaz, tak to pozadí se dolů zesvětluje a když jako skončí ten obrázek na pozadí, tak pak to nesedí s tím okolím... Prostě je to celý posunutý, proto jsem to takhle změnila.
FF máš asi starší ty, já jsem nedávno stahovala tu jejich nejnovější verzi. :D
joe
Profil
Marlonka
Koukal jsem na tu stránku přímo... chápu. Tak pak ještě musíš odstranit to pozadí v té stránce, která se načítá do toho rámu. Pozadí stránky v rámu máš definované v souboru styl.css na druhém řádku. Pak pozadí bude průhledné a posouvat se nebude ;-)
Marlonka
Profil
No to pozadí ale není průhledný, ale bílý... Kdyby to bylo průhledný, tak nic neřeším.
Marlonka
Profil
Zajímavý... Teď jsem na těch stránkách byla a ono se to nějak záhadně posunulo nahoru, ale pořád to ještě není tam kde by to mělo být... A to jsem s tím nic nedělala.
KGW
Profil
Je to nějaký široký.
Marlonka
Profil
KGW, co je široký?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0