Autor Zpráva
Miláno
Profil *
Prosím o pomoc s pomalým scrolováním stránky v IE7. Asi jsem úplně tupý, ale ať dělám co dělám nemůžu toto nastavení nikde najít. Na IE vůbec nechodím, používám zásadně Operu, ale pro zkoušku nového SW potřebuji zkoušet něco i v IE a tento problém mně dost vytáčí. Díky za pomoc.
Charlie22
Profil
no podle mě IE nic takovyho nema, jediny, co muzes udelat, tak si v nastaveni mysi v systemu priradit na kolecko scrollovani jen jeden radek, deafault jsou 3.
Miláno
Profil *
Myš je nastavená tak, že všude jinde mi to vyhovuje. Myslím že mám to výchozí nastavení. Každopádně IE7 scrolluje asi 2x pomaleji než ostatní aplikace a dělá mi to na dvou PC.

Funguje vám všem scrollování v IE normálně?
Charlie22
Profil
jo, mne bez problemu..zkus si projit comp, jestli tam nemas nejaky Spyware...nedavno mi nesly nejaky stranky, pomohlo az zalozeni novyho uzivatelskyho uctu v XP, ani reinstall IE nezabral.
bohyn
Profil
Miláno
IE ma defaultne zapnuto "smooth scroll". Pri trochu slozitejsi strance to dokaze celkem slusne vytizit i moderni CPU (C2D 2.8GHz). Da se to vypnout v nastaveni (pokrocilem nebo tak nejak) Exploreru.
Miláno
Profil *
> bohyn - díky moc, bylo to opravdu tímto nastavením. Jen nějak nechápu, proč je toto pomalé scrollování zapnuto v IE defaultně?! Je to dost otravné... Zlatá Opera :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0