Autor Zpráva
funtomasf
ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit co se zobrazením js v IE6, zde je http://helmisek.info/makra/ funguje mi to všude (FF3, IE7,Opera, Chrome, Safari), jen v IE6 se to celé pravé menu posune dolů a zobrazí se tam všechny slidy :( Myslím si že je to tím že mi to nereaguje na overflow:hidden. Diky za pomoc
funtomasf
Tak problém s měněním obrázků jsem již v IE6 vyřešil, problém byl v relativním pozicování jednoho z divů. Mohl by mi prosím někdo poradit jak udělat aby když se vypne js, tak aby se levé menu vysouvalo tak jak má (skříňky, dvířka) ? Nebo nevíte někdo o podobném řešení bez js, jen za pomocí css? Na intervalu jsem to již hledal a nic co by se mi líbilo tam nebylo. Děkuji za pomoc
habendorf
Pokud má menu reagovat až na kliknutí, tak CSS nestačí. Řešení je prosté - sbalovat menu pomocí JS. Pokud není JS k dispozici, bude menu rozbalené a přístupné.
funtomasf
ale to mam, ja potrebuji jen vedet jak mam udelat to aby zustalo rozbalene :( diky
habendorf
jak mam udelat to aby zustalo rozbalene

Tak ještě jednou: „Řešení je prosté - sbalovat menu pomocí JS
funtomasf
ale podivej se na tem muj odkaz a tukni si na skrinky dvirka, takto to ma fungovat... jenze kdyz vypnes js, tak to nefunguje a ja se ptam co tam mam dopsat aby to fungovalo i tem co maji vypnuty js (tedy tak ze to bude pro ne vsechno rozbalene). asi sem se spatne vyjadril predtim
habendorf
Zkusím to potřetí a už naposledy. Napiš to rozbalené a sbal to skriptem. Takže kdo nemá JS, vůbec se mu to nesbalí a uvidí to rozbalené. Co je na tom tak těžké k pochopení?
funtomasf
aha, promin, sedim si na vedeni... blbe sem to pochopil... A nevis kde bych ten js stahnul?
habendorf
Stáhnul? To nevím, vždyť je to jeden řádek.
funtomasf
ale ja bohuzel neumim js... ani jine jazyky :(
funtomasf
ale já bohužel neumím js...:(
habendorf
Začneš tím, že vyhodíš inline styl z <div id="id1" class="texteFaq" style="display:none;">
funtomasf
tak to mám, teď to je stále rozbalené
panther
funtomasf
tak to mám, teď to je stále rozbalené
ještě musíš změnit ten script. Najdi si, kde se to v něm rozbalovalo („display: block/inline“) a změň to na „display: none;“
habendorf
panther

Ne.

funtomasf

Fajn. Za
<link rel="stylesheet" href="style.css" type="text/css" media="screen" charset="utf-8" />

dej

<script>document.write("<style>.texteFaq {display:none;}</style>")</script> 
funtomasf
ano, dal jsem to tam, zavřelo se to, ale neotvírá se to...
habendorf
Zkus v tom deca.js změnit
item.style.display = "";

na
item.style.display = "block";

Jinak ten script jsi našel kde? Ten snad pamatuje ještě uhlí na stojato ;o)
funtomasf
jj funguje to, jen teda musím vždy na ten odkaz kliknout dvakrát a pak až se to otevře. Ten skript už mám dlouho na disku, ani nevím kde jsem ho sehnal...
funtomasf
tak jsem to změnil na
} else if (item.style) {
		if (item.style.display == "") {
			item.style.display = "block";
		} else {
			item.style.display = "";
		}

a už je to dobré, moc ti děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: