Autor Zpráva
Robson321
Profil
Ahoj - potřeboval bych poradit s webem www.tiskarnatwin.cz V IE 6 mi pravá část, kde je obsah webu nefloatuje - zůstává dole a vůbec netuším proč .. Už si nad tím hodně dlouho lámu hlavu a nedaří se ... Dokážete někdo poradit? Díky!
SwimX
Profil
Robson321
nezkoumal jsem dopodrobna web, takže jen obecné rady:
mají oba šířku? a vejdou se vedle sebe? zkus s tim trochu zahýbat
je tam všude správně ukončeno obtékání? clear. Float a clear
Robson321
Profil
Čau, díky za radu, ale ty obecné rady jsem už právě vyzkoušel :-( oba jsem zmenšoval a nic, oba šířku nastavenou mají, obtékání mám taky ukončeno. Zkoušel jsem přenastavovat a umazávat text-align, měnit marginy a paddingy, ale bez výsledku ... Nevím co bych už vyzkoušel ...
SwimX
Profil
Robson321
Nicméně špatně :)
zmenši center-right z 394 na 384 a všechny center-right-něco co maj 378 na 368 -> a bingo, bude to vedle sebe i v IE6.
možná by se hodilo použít na to hacky _width: 368; /* todle chápe jenom IE6 (a asi nižší verze, ale to je jedno) */
Jake Cooney
Profil
Pokud chceš "ochcat" double-margin bug v IE, tak stačí tomu floatovanýmu elementu nastavit display:inline.
Robson321
Profil
Tak tohle bude asi zapeklité ... Zmenšování mě napadlo i u těch dalších - vyzkoušel jsem to přesně podle návodu, i display:inline i kombinaci obou nápadů a opět nic!!!!!! Uvítám další nápady, protože mě fakt nic dalšího nenapadá ... nechápu to!
Robson321
Profil
Problém vyřešen ... Šel jsem na to selským rozumem a postupně komentoval bloky css stylu až jsem zjistil, který to dělá a s tím si pohrál :-) Nakonec to bylo o zmenšování šířky, ale kupodivu toho center-left ... Díky moc za rady a inspiraci!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0