Autor Zpráva
jana.girl
Profil *
Dobrý den, mám problém s java skriptem v prohlížeči Mozilla Firefox 3.0.8. I přesto, že mám zapnutý v nastavení prohlížeče java skript, nefunguje mi. Například jsem neuspěla v tomto testu http://www.tanglewood.net/du/JavaScriptTest.htm. Na IE mi to funguje v pořádku.
Nevíte čím by to mohlo být?
Bubák
Profil
Asi je ten JS špatně napsaný a nefunguje ve Firefoxu (ani mi).

Jako zkoušku používám tohle:
http://teststranek.kvalitne.cz/javascript/ - případně koukni na zdroják, mám to uděláno úplně jednoduše.

Další zkouška, poud ti JS správně funguje, nevšimneš si zdejšího antispamu, nemusíš zadávat číslo, vyplní ti ho JS.
jana.girl
Profil *
Aha tak Java skript podle tvého testu funguje. Pracuji totiž s videem vygenerovaným z Camtasii, a ve Firefoxu mi to vůbec nejede a v IE ano, i přes instalace Flash player, Quik time a všeho možného. A když jsem narazila na ten test java skriptu, tak jsem si myslela, že to bude tím. Tak zase nic, ale jinak děkuju za radu!
AM_
Profil
Flash player atd. mají obvykle zvášť verze pluginu pro IE a pro FF,operu... ujisti se, že máš nainstalovanou i verzi pro FF.
jana.girl
Profil *
Zjistila jsem, že když video v camtasii vyexportuju jako swf, vše na FF i na IE funguje v pohodě. Pokud ale vyexportuju video jako MP4 jede to jen na IE. Bude to chtít asi nějaký plugin quick time pro FF :-(
AM_
Profil
Pokud jde o mp4, zkus to na google - problémy s FF a MP4 se řeší různě
Bubák
Profil
jana.girl
Pro jistotu se zeptám, o co přesně ti jde:
- aby tvůj Firefox zobrazil MP4?
- aby se tvé video zobrazilo pokud možno všem uživatelům prohlížeče Firefox?
jana.girl
Profil *
přesně tak... nejde mi zobrazit MP4 video ve FF. Plugin Quick time už mám nainstalovaný...
r.tek
Profil *
tady rtek. musime drzet spolu a vimislet koncepty aby jsme se uzivily aji velkoobchodne aji maloobchodne a jestenakrmili stoho pojisteni kteri se nam jedinz tetka podari vysolit
r.tek@
Profil *
kontakt na mne

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0