Autor Zpráva
Filip
Profil
Nevíte jak se ve Firefoxu edituje zdroj? Zobrazit by šel, ale upravovat nejde. V obyčejné Mozille se to dalo v nastavení povolit, ale tady to nikde není. Jestli to nejde povolit normálně, tak není na to alespoň nějaký rozšíření, ktery by to povolovalo?
Spikee
Profil
Keď som sa minule na to pozeral, tak som tiež nič nenašiel :-(
izsak
Profil
Firefox je čisto webový prehliadač.
Mozilla Suite je balík programov, ktorý obsahuje aj editor HTML (Composer). Preto je možné v Mozille zdrojáky aj upravovať a ukladať.

Možno NVU obsahuje nejaké prepojenie s Firefox-om.
Mingan
Profil
Stáhni si tohle:

ftp://ftp.czilla.cz/other/addons/ složku webdeveloper a pak ji naistaluj. Dává opravdu skvělé možnosti na prohlížení webu co se týče vytěžování.
llook
Profil
Web Developer je určitě skvělá věc (nedovedu si svůj život bez toho vůbec představit), ale editaci kódu pokud vím nenabízí. Vpodstatě jde o to otevřít soubor v externím programu (obvykle notepad.exe). Ale nevím, jak to ve Firefoxu nastavit. Možná by někdo poradil na Czilla fóru http://forum.czilla.cz/
Yuhů
Profil
tohle je třeba důvod, proč odmítám na Firefoxech školit základy HTML. Dokud člověk neuvidí, že si může na stránce z disku zobrazit zdroj, upravit ho, uložit a ono se to stane, tak nechápe dělání stránek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0