Autor Zpráva
Lord Tmavá helma
Profil
Tak: Když je přímý odkaz na stažení midu a já na něj kliknu, NEVYSKOČÍ mi nabídka, jestli chci soubor stáhnout a tak. Ona se mi otevře nová stránka a zahlásí, že neexistuje, přičemž se nestahuje ani nepřehrává nic. co s tim?
Díky za pomoc....
Falco
Profil
Měl jsem na stránkách takovýto odkaz:

<a href="space.doc">vesmír</a>

a když jsem na něj klik, vyskočilo okno se stahováním. Nevím, jak je to u zvuků, ale v první řadě si zkontroluj správnost zápisu v kódu.
Lord Tmavá helma
Profil
No, na jakpsatweb.cz by to mělo dle autora fungovat jak ty říkáš se stahováním. Ale ono mi to blbne na každý stránce, kde je ke stažení mid (resp. přímý link na něj...)
Spikee
Profil
Lord Tmavá helma
Prečo nepokračuješ v tomto http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=9273&forum =5&page=-1 ?
Lord Tmavá helma
Profil
Ajta...chybka se vloudila
Lord Tmavá helma
Profil
Tak já už nevím...ani přeinstalace IE nepomohla...a co je zajímavé, ve firefoxu to jde bez problémů...
Tak nevím...
weckho
Profil
Me IE dělá to samý... kliknu na odkaz tohoto typu:
<a href="space.doc">vesmír</a>

a otevře se mi to normálně ve wordu a ne download okno...
Hanz
Profil
Lord Tmavá helma
Určitě by pomohlo, kdybys sem dal odkaz.
Lord Tmavá helma
Profil
Já znova opakuju, že mi to dělá všude, kde jsou midi, třeba v archivu na www.eirefirst.com
tam kliknu na přímý odkaz na mid a nic se neotevře...asi špatná asociace, nebo co.....
Lord Tmavá helma
Profil
Tak díky všem zúčastněným, stáhl jsem si tedy download manažer a asocioval mu mid, takže mě ta obrazovka už nenabíhá, alespoň něco:)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0