Autor Zpráva
kackac
Profil
Po dalších hodinách strávených nad laděním pozicování, float, clear a box modelu se stále nemůžu dobrat správného zobrazení v IE. Nevíte někdo jak docílit toho, aby se na této pracovní stránce zobrazovala žlutá čára mezi levým sloupcem a tělem i v IE jakoby překrytá, jak je to ve všech ostatních prohlížečích? Je to uděláno tak, že levý sloupec má border-right a tělo má border-left, resp. jejich obal2.

A potom ještě jedna věc mi není jasná - proč když mám u #obal2-telo border:0
#obal2-telo { width:540px; border:0px solid red; border-left:10px solid yellow; }

tak vznikne mezera mezi tou svislou žlutou dělicí čárou a patičkou,
zatímco když tam dám border:1
#obal2-telo { width:540px; border:1px solid red; border-left:10px solid yellow; }

čára se protáhne až k patičce? Chtěla bych to mít až k patičce (jak je to shodou okolností v IE), ale když dám třeba jen border-bottom:1px solid yellow, tak v růzých prohížečích je různě široký ten div obal2-telo a tak tam je někde vidět skok.

neporadili byste prosím někdo?
Davex
Profil
Díval jsem se jen tak narychlo a IE se bude chovat podobně jako ostatní prohlížeče po přepnutí do standardního režimu. Nebudou pak ani problémy s vadným box modelem.

Na první řádek kódu přidej:
<!doctype html>
kackac
Profil
Super, funguje, díky moc! Taková v podstatě prkotina a člověk stráví marnym snažením hodiny:-/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0