Autor Zpráva
kackac
Profil
Ahoj,
nenapadá vás někoho, proč mi Chrome a Konqueror zobrazují špatně tuhle stránku (stylopis zde)? Proč to tělo vyleze doprava ven? Zkoušela jsem i postupně promazávat celý css, abych zjistila, co tam dělá neplechu, ale ať hledám jak hledám, zdá se mi, že k tomu odsunutí prostě není žádný důvod :(
díky za jakoukoliv radu
Bubák
Profil
Nevím, nakolik ti pomůže informace, že když jsem stránku uložil prohlížečem Opera, tak se mi v Safari (taky WebKit) a v Chrome stránka zobrazila v pořádku.
Já bych pro začátek ve všech CSS souborech vyházel diakritiku.
TyJo
Profil
Jenom pro jistotu, Konqueror 3.5.6 mi to telo opravdu vyhazuje doprava.
TomášK
Profil
CSS není správna cesta, začni promazávat javascript ;-) Netuším, kde je tam chyba. Přišel jsem na to tak, že jsem si stáhnul stránku i css zdrojáky, že kouknu, kde je chyba a ejhle, ono se to zobrazovalo dobře. Tak jsem natahal další css, které jsem tam našel, obrázky a pořád nic. Pak mě napadlo, že jediné, co ještě nemám, jsou skripty, zkusil jsem vypnout javascript a zobrazovaly se dobře i stránky visící na webu.
gyoja
Profil
Vidím tu chybu i v Safari 3.2.2
gyoja
Profil
Souhlasím s TomášK, když jsem v Safari vypnul Javascript, tak se layout srovnal.
kackac
Profil
Děkuju všem za odpovědi. No nazdar, to bude boj, respektive vůbec nevím, jak na to. Je to wiki a zatím se mi nepodařilo se prokousat tím, jak funguje, co a jak dělá, co je s čím provázané, jen jsem překopala skin a layout v tom hlavním php. Vím, že toho chci asi moc, ale php ani javascript zatím neumím, jen vím, jak se pozná a tuším jak funguje, nenavedli byste mě, neporadili byste prosím, co hledat? A nemyslím tím odpověď, že tag <script> ;), ale jaký obsah toho skriptu, který by to mohl způsobovat, ve všech je napsaný nějaký php příkaz, kterému zatím prd rozumím, tak vlastně vůbec nevím, co který skript nebo příkaz má dělat nebo dělá. Předem díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0