Autor Zpráva
fufinka
Profil
Nejsem programátor a tak jsem si vytvořila stránky pomocí e-stranek. Problém je, že nevím jak do nich dostatk klikací mapu. Moje vize je udělat v jedné položce v menu rodokmen a po kliknutí na danou fotografii by se měla otevřít stránka s profilem daného člověka. Stránka bude také vytvořena v e-strankach.
Můžete mi prosím poradit jak to můžu udělat?
Mám programek na vytvoření klikací mapy. Už jsem si vyzkoušela udělat mapu z fotky. Když jsem to vložila přes své ftp na jiné stránky, v pohodě to fungovalo. Ale když jsem i fotku i vygenerovaný kod vložila do e-stranek, nefungovalo nic. Doufám, že jsem vše napsala srozumitelně.
Táčmahál
Profil *
na e-strankach to nejde sorry :(
Radim24
Profil
Ale pokud chceš pomoci s vytvořením klikací mapy, záleží co je to za program. Já mám Imageready od Adobe a tam se dá nakreslit oblast, z ktreré chci udělat klikací mapu. Tak třeba použiju nástroj pro kreslení kruhů a elips nebo kouzelnou hůlku, nebo obtahovací nástroj zvaný laso a vytáhnu vše co potřebuju. Myslím, že pak se to musí nějak nastravit, jako klikací mapa, je tam na to nástroj. Jen tuším, nemám to teď před sebou. Na jedné kartě se dá vytvořit odkaz. No a pak musíš stránku vyexportovat čili uložit abys získala html kód. Na to by ses ale musela zeptat v nějakém diskusním fóru o grafice / photoshop či imageready

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0