Autor Zpráva
krab
Profil *
Dobrý den,
na stránkách mi ve FF3 o kousek uhýbá obrázek. Vím co je potřeba změnit ale nevím jak napsat vyjímku v CSS kterou by bral jen FF3. Chtěl jsem tedy poprosit o radu.
Předem děkuji.
Yur4Y
Profil
html>/**/body #prvok, foo:-moz-any-link, foo:default {
   /* CSS pravidlá */
}
Zmeňte #prvok za taký identifikátor, triedu alebo iný selektor, ktorý vyhovuje.
Bubák
Profil
Na stránce http://browsershots.org/ je asi 15 různých v současné době používaných prohlížečů, znajících CSS. Je Firefox 3.0 jediný, který zobrazuje obrázek jinde?
krab
Profil *
Yur4Y: Děkuji za radu, problém vyřešen.
Bubák: Dík za nepřímí tip na stránku :).
Chamurappi
Profil
Reaguji na kraba:
na stránkách mi ve FF3 o kousek uhýbá obrázek
Prosím o odkaz na živou ukázku. Mělo by existovat lepší řešení.
krab
Profil *
Chamurappi: Už je to opraveno ale jednalo se o kopci.cz. Utíkal mi ten horní banner o 18 px dolů. Problém byl ten že pro různé verze IE byla v css vyjímka a FF2 to ukazoval dobře. Pak přišel FF3 a ten to ukazoval špatně. Když jsem to změnil pro FF3 tak ve FF2 to bylo vysoko tak proto jsem potřeboval tu vyjímku jen pro FF3.
Lepší řešení by možná bylo ale ty stránky jsem psal po cca 100 hodinovém rekvalifikačním kurzu (před kurzem jsem o psaní webu vůbec neměl ponětí) takže CSS je plné vyjímek z nichž některé jsem tam dal zbytečně ale musel bych teď předělávat i kód (běžného uživatele ale zajímá vzhled stránky a né kód tak to moc neřeším).
Vím i o několika jiných chybách (např. při změně velikosti písma to nesedí) atd.
Kompletní úprava by zabrala hodně času a tak jsem si řekl že bude lepší je napsat celé znovu. Jen co se doučím php tak se do toho pustím (nynější stránky jsou jen (x)html+css a komentáře+formulář na mail pomocí php, žádná databáze atd).
Nyní mi tedy stačí vyjímka aby stránky byly použitelné pro obyčejného uživatele i když zkušenějšího uživatele který se podívá na css kód ((x)html možná ještě ujde :) ) trefí šlak :).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0