Autor Zpráva
Karel Urban
Profil
Zdravim, chtěl bych poprosit o pomoc. V prozlížeči mozilla se mi špatně zobrazuje úvodní "index" stránka (www.alukola-cb.cz), ale kliknu-li na této stránce na odkaz domů (označený úvod), tak se stránka už zobrazí dobře (a všechny ostatní taky ("hlavička" je na všech stejná)). Přestože jsou tyto stránky naprosto stejné, akorát jedna se jmenuje "index" a druhá "uvod", zobrazují se různě. Zkoušel jsem znovu nahrát web, zavřít a znovu otevřít prohlížeč, ale stále to tam je. Zvláštní je, že to dělá jen Mozilla. Vůbec ale nechápu, když jsou ty stránky naprosto stejné, znovu na server nahrané, že se zobrazují jinak. Až do dneška to fungovalo bez problémů. Předem díky za info
Laguna
Profil
Ahoj, koukam jak koukam, ale rozdíl nevidim.Ale mne se děje občas také něco podobného.třeba tabulky co mám napozicované v css, tak se mi po nahrání zobrazujou jinde.Ještě jsem na to nepřišel, snad po FTP jestli se tam něco neumaže nebo nevim.
Na webzdarma kde to dělam kvuli možnosti editace zdroje rovnou na serveru to je vpohodě.A když už to potom ale nahraju na C4, tak to někdy blbne.Všiml jsem si také že občas mam problém už na tom s adresou.
že jestli dam www.něco.cz, nebo něco.cz. také je to někdy jiné.
Mistr
Profil
Karel Urban
Na zmíněnou stránku se dívám prohlížečem Mozilla Firefox 3.0.10 a žádný rozdíl mezi stránkami http://www.alukola-cb.cz/index.html a http://www.alukola-cb.cz/uvod_alu_kola.html nepozoruji. Mimochodem, proč na to máš tyto dvě stránky? Nestačila by jedna?
Karel Urban
Profil
Problém už se nějak "sám" vyřešil. Na úvodní stránce byla od zhora asi 10cm vysoká mezera.
Asi by stačila jedna stránka, nevim, nejsem programátor, jen jsem neměl 70000Kč-100000Kč na e-shop, tak jsem si udělal tenhle výtvor. Víceméně slouží, objednávky chodí, chyby to nědělá. Jsou tam velký nedostatky typu absenece košíku, možnosti upřesnění dotazů apod., tak až něco vydělám, kontaktuju někoho z vás.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0