Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
Hola hej, dobrý večer milí diskutující i spící,
mám problém. Stáhl jsem si vzhled AbstractPC a jak mám tu lištu se záložkama, tak se přestaly zobrazovat ikonky:( Já jsem se podle nich docela dost orientoval a teď mi vždycky chvíli trvá, než najdu tu správnou záložku. Neznáte řešení? Kromě změny vzhledu prosím, tenhle se mi totiž líbí.
Spikee
Profil
Neviem, či ťa dobre chápem, ale skús kliknúť pravým na panel a zaškrtni "Lišta záložek"
flying gentleman
Profil
Ne ne ne, nerozumíme si. Mně se ty záložky zobrazujou, ale jen jejich textový popis, takže například místo ikonky diskuze JPW mám jenom Diskuse:(
Už mě chápeš?
Spikee
Profil
Už viem :-)
Daj do súboru userChrome.css tento kód:
.bookmark-item > .toolbarbutton-icon {
display: inline !important;
}

toolbarbutton.bookmark-item {
background: none !important;
}
Spikee
Profil
Ale do toho vzhľadu sa IMHO ikonky nehodia...
flying gentleman
Profil
Njn máš pravdu, ale zvyk je zvyk:(
btw kam mám strčit ten kód?nebo je to jedno?Myslím jestli na začátek nebo na konec?
Spikee
Profil
to je jedno.
potom reštartuj firefox
flying gentleman
Profil
Spikee:já mám ve složce chrome jenom soubor userChrome-example.css a ten je celý odkomentovaný. Mám založit nový soubor stylů s výše zmíněným jménem?

Update:už jsem si přečetl co v něm píšou, sorry za tu otázku.
Spikee
Profil
premenuj ho na userchrome.css a zapíš doň toto:
@namespace url("http://www.mozilla.org/keymaster/gatekeeper/there.is.only.xul");
.bookmark-item > .toolbarbutton-icon {
display: inline !important;
}

toolbarbutton.bookmark-item {
background: none !important;
}
flying gentleman
Profil
Spikee:tak jsi měl pravdu, s těma ikonkama to vypadá blbě:)
Spikee
Profil
Inak ten vzhľad je celkom dobrý. Díky za tip :-)
Jara
Profil *
Potřebuji prosím pomoc!!!! Při spuštění Mozila Firefox se mi zobrazí ve spodní části obrazovky čeveně napsaný text:
<menu label="&webff.name;" accesskey="&webff.key;" id="webff-menu" insertbefore="prefSep">---------------------^[b][/b]
Mám takové tušení že jsou s tím spojeny problémy které se projevují např. když jsem na Emailu.Tj. zmenšený, zvětšený obraz atd.Byl bych vďečný tomu kdo by mi mohl momoci.
Díky předem!!!!!!
Koněv
Profil
..
Koněv
Profil
..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0