Autor Zpráva
Jan Tvrdík
Profil
Živá ukázka: rybolov-bozice.cz/test

Stránka je v IE (testováno na IE 8) uříznutá. V ostatních prohlížečích je to v pořádku. Dokáže někdo vysvětit důvod a případně i navrhnout řešení? Problematický kód je výstupem z TinyMCE.
Radek9
Profil
Co zkusit odstranit toto:
<p><!--[if gte mso 10]> <mce:style><!   /* Style Definitions */  table.MsoNormalTable 	{mso-style-name:"Table Normal"; 	mso-tstyle-rowband-size:0; 	mso-tstyle-colband-size:0; 	mso-style-noshow:yes; 	mso-style-parent:""; 	mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; 	mso-para-margin:0cm; 	mso-para-margin-bottom:.0001pt; 	mso-pagination:widow-orphan; 	font-size:10.0pt; 	font-family:"Times New Roman"; 	mso-ansi-language:#0400; 	mso-fareast-language:#0400; 	mso-bidi-language:#0400;} --> <!--[endif]--></p>
Jan Tvrdík
Profil
Radek9:
Ano, to problém pravděpodobně vyřeší, ale bohužel takovou úpravu nelze provádět přes textareu, takže je z uživatelského hlediska nepouživatelná. Navíc to nevysvětluje, proč tento kus kódu působí IE problém.
Radek9
Profil
To tam není možnost se dostat do HTML kódu a natvrdo to smazat?
Jan Tvrdík
Profil
Radek9:
To tam není možnost to natvrdo to smazat?
Já to smazat můžu (už jsem to udělal), ale pořád to nevysvětluje, proč IE projde podmínkou gte mso 10 a nechá se vnitřním kódem shodit a jak zabránit do budoucna, aby se tam takovýto kus kódu dostal.

Tak jako tak díky za radu, v současnosti to smazání jako řešení stačí, ale ty nezodpovězené otázky mě trápí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0