Autor Zpráva
peta16
Profil
Zdravim vsechny,
jaky mate nazor na to, kdyz Vam firma zabyvajici se tvorbou webu rekne, ze stranky nebude optimalizovat pro IE6, protoze IE6 jiz neni akutalne a pouzivani je nelegalni.

Diky za nazory

-peta-
Yur4Y
Profil
Pokiaľ by v IE6 nefungovali len nejaké drobnosti (trebárs :hover efekt), nevadilo by mi to, ale keby bola stránka úplne rozhodená, nebol by som spokojný :-/
shaggy
Profil
pouzivani je nelegalni
Nejde ani tak o to, či sa tie stránky zobrazia v IE6 alebo nie, ale keby mi povedali, že je to nelegálne, tak sa iba usmejem, pozdravím a už ma tam nikdy neuvidia. Firma, ktorá skrýva svoju neschopnosť za klamstvá asi nebude kvalitná.
Miloš
Profil
shaggy
To nevíš, že používání zastaralých technologií je nelegální? Proč by se jinak vyráběl nový a nový hardware, proč by se psaly stále nové a modernější operační systémy? To nevíš, že softwarové firmy, jakmile vyprodukují novou verzi svého softu. vydají zákaz používat staré verze? A jestli si doma sušíš nějakou třiosmšestku, tak tě zavřou na doživotí.

peta16
Firma, která se rozhodne ignorovat 15 % návštěvníků, si kope hrob.
Bubák
Profil
Nedokážu s udělat názor, protože nevím, jestli jsou nesloudně ulhaní, nebo jen naprosto neznalí.
Ale co je jisté, od takové firmy rychle pryč, i kdyby vám platili za to, že vám udělají web.
shaggy
Profil
Miloš
Ja dostanem šibenicu, niekde by som našiel aj svoj starý Tesla PP06.

peta16
Mohol by si sem napísať meno tej firmy, nech si ostatní dajú pozor. Alebo ak nie meno, tak pošli tým pracovníkom odkaz na túto diskusiu, nech vidia čo si ľudia myslia o ich "kvalitách" :-)
Lexter
Profil
Neříkám, že ie6 žeru a musí to v něm být naprosto tip ťop. Ale toto je vážně k zasmání :).
zdeno1981
Profil *
Sám nějakou dobu tvořím webové aplikace a přemyšlím že přestanu opimalizovat pro ie6, však proč taky?? žijeme v 21. století a dnes má každý přinejhorším za par stovek cca 1ghz cpu 512-1gb operační paměti a použivá windows xp, ale pravda je taková že dnes jsou pc levne takže kde kdo si kupuje nové pc a nooteboky atd... a každy kdo ma legalní software využivá windows update takže i na windows xp už nějakou tu dobu jsou ie7.
shaggy
Profil
zdeno1981:
dnes má každý přinejhorším za par stovek cca 1ghz cpu 512-1gb operační paměti a použivá windows xp
Keď už si vytiahol starú tému, tak by si mal vedieť, že práve vo Win XP bol IE6. A že veľké množstvo firiem, prípadné inštitúcií štátnej správy nechce, alebo nemôže prejsť na vyššiu verziu - buď je to zdĺhavý proces a komunikácia vo firme nefunguje tak dobre (proste to nikto nedokázal presadiť), alebo majú napr. svoj intranet optimalizovaný práve pre IE6 a z toho dôvodu nemôžu prejsť na inú verziu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0