Autor Zpráva
Leo
Profil
Stava se mi, ze Firefox 1.0.6 na Win XP dela tu osklivou vec, ze pri kliknuti na odkaz (bez tagetu) otevre stranku ale predchozi tam neni (neni dostupna pres tlacitko Zpet). Mate nekdo stejnou zkusenost? Leo
Spike
Profil
Není to javascriptem nebo nějakým rozšířením Foxu?
Fred
Profil
Leo To přesně ne, ale když mi spadne zmizí historie jak prohlížeče od posledního spuštění tak googlebaru. Po hodně pátrání jsem zjistil, že to dělá přeplněný adblock+ přes 1mb oblíbených položek. To je ve výchozím Firebirdu, Firefox mám čistý a tam se to nedělo dokud jsem nepřeexportoval nastavení adblocku z Firebirda do FF , to se mi pak stávalo, že to smázlo i nastavení adblocku. Takže sice používám hlavně Firebird který občas vytuhne, ale Firefox je po pročištění Adblocku a Oblíbených v pohodě. BTW oblíbené bookmarklety importované z Opery 7.5 do Opery 8 jí dokázali taky totálně sejmout. Takže tipuju problém v oblíbených položkách.
peta
Profil *
Leo Ano, stava se mi to take. Napiseme na czilu, budou mit radost. Ale oni zas zdrbou, ze nemam pouzivat nepodepsane rozsireni z jejich webky :)
Fred Ne, ve FF nemam. Oblibene nemam pres 1MB nemam ani adblock veliky. Ale je mozny, ze adblok nebo nejake rozsireni to dela
peta
Profil *
Jen jsem teda nevedel proc se mi to stava. U PHP je to jasne, ale zazil jsem to pak i u HTM. Ted je otazka, zda to HTM nebyla skryta PHP.
Leo
Profil
Rozsireni jsem tam zadne nemel, cerstva instalace FF 1.0.6, ceska verze, bez rozsireni, staticka html stranka s odkazem, ale dela to nahodne, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0