Autor Zpráva
SAlamandra
Profil
Zdravím vás,

řeším tady jeden problém s verzemi IE6, tak jsem se přišla poradit.

Mám doma IETester,Multiple_IE a ještě nějakou IE6 portable verzi. Ve všech variantách zobrazuje IE6 stránky shodně a mám to pro ně odladěné, ale v práci máme na WinXP IE6, které jako jediné zobrazuje ty samé stránky jinak (má problémy zejména s pozicovanými prvky).

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenost s touto podivnou verzí popřípadě, jestli je i na tuto nějaký tester na Winy s IE7, protože to nemám jak doma ladit, když ty chyb na svých "IE6" nevidím.

Jeslti už to tu bylo někdy založeno, tak se omlouvám. Měla jsem si opsat asi označení verze z Aboutu, ale nenapadlo mě to, tak snad budete vědět i bez toho.

Děkuji za odpovědi.
panther
Profil
SAlamandra
má problémy zejména s pozicovanými prvky
jestli to nebude spíše než prohlížečem jiným rozlišením monitoru. Jestli něco pozicuješ pro svoje rozlišení doma, často se stává, že si neuvědomíš, že jinde může být jiné rozlišení.
SAlamandra
Profil
ne, ještě jednou - jediný rozdíl je v tom, co jsem psala - umím pracovat s pozicováním, není to jediný rozdíl, byl to příklad...
Plaváček
Profil
SAlamandra

O nějakých podverzích IE 6 informován nejsem a myslím, že problém bude jinde. Hodně by pomohl odkaz na problémovou stránku, protože spousta věštců ze zdejšího fóra je toho času na zasloužené dovolené. A křišťálové koule už také nejsou, co bývaly.
_es
Profil
Nemôže to byť tým, že sa použije napríklad iné písmo, lebo nie dostupný font?
Pri aktualizáciách môže byť pozmenená nejaká časť, ktorú IE nepriamo využíva, alebo aj nainštalovaná novšia, napríklad JScipt.
Alebo niektoré inštalácie môžu pozmeniť niektoré systémové časti čo IE využíva, inštalácia nejakej staršej aplikácie môže tiež voľačo "zaktualizovať".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0