Autor Zpráva
armyna
Profil *
Ahoj, mám dotaz, tak snad se tu najde někdo, kdo mi poradí :-) koduju jedny stránky a jeden select se mi v Safari zobrazuje posunutě oproti firefoxu, tak jestli nevíte někdo co s tím :-)
Díky ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na armynu:
To myslíš vážně? Samozřejmě, že ti s takto (ne)popsaným problémem nikdo neporadí. Máš to rozbité.
armyna
Profil *
Budeš se divit, ale vážně to myslím - ale ok - zeptám se jinak, existuje podmíněný komentář (teda doufám že se tomu tak říká) pro firefox či safari, ve kterém bych to pro daný porholížeč mohla přizpůsobit?
jso
Profil *
armyna
Chamurappi tím měl na mysli konkrétní ukázku ;)
Chamurappi
Profil
Reaguji na armynu:
Ano, existují různé hacky. Ale ty je pravděpodobně nepotřebuješ. Děláš asi někde chybu a my kupodivu nemáme tušení v čem a těžko ti můžeme konkrétně poradit.
armyna
Profil *
no nevím jak to upřesnit, nikdy jsem takhle do fora napsala, ale prostě mám nastylovaný select a prohlížeči ie8 a firefox se mi zobrazuje tak jak má, ale v safari je posunutý cca o 5px dolu, tak zda-li se to dá nějak opravit třeba přes ty podmíněné komentáře
Chamurappi
Profil
Reaguji na armynu:
Těžko říct, když nevíme, v čem spočívá problém. Neznáme příčinu a slovní popis opravdu nestačí. Nahraj někam živou ukázku a vlož sem odkaz.
armyna
Profil *
http://danca.webfor.net/ tady je ta stránka - vím že tam jsou ještě chyby a určo to neni perfektní ale ten select by mě opravdu zajímal, a popř. jak to mám zarovnat na střed... předem vám dík :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0