Autor Zpráva
Gory
Profil
Ahoj, podle názvu snad víte o co jde xD.
web: http://gory.potr.cz

Návštěvnost je zatím slabá ale až se dodělá nový design, tak budu makat pořádně na reklamě...
nevím co bych dodal, jestli máte nějaké otázky, tak napište.
Beavis
Profil
A nějaké podmínky? Proč bych měl sponzorovat zrovna Tebe?
Bubák
Profil
Podle toho, co máš nejviditelnější na titulní stránce "Vyzkoušejte si český IQ Test!" a neoznačil jsi to jako reklamu, bych řekl, že jsi sprostý spammer.
Gory
Profil
Beavis: podmínky? asi žadné, jenom, jestli mi bude nabízen hosting nějaký hodně slabý, tak to radči zůstanu u známého :)
jelikož začátky jsou vždycky těžké...tak hledám sponzora a pokud ho najdu, tak budu vědět, že mám jakousi v tom budoucnost a tak se budu učit víc a víc a hlavně více programových jazyků, to je asi můj největší cíl,
zatím ti mohu dát jenom reklamu na web ale až se to rozjede, tak bych byl i schopen posílat nějaké procento z prodaného webu.

Bubák: je to tvůj názor a brát ti to nebudu....
Radek9
Profil
Gory:
podle názvu snad víte o co jde xD.
Nepoznáme. Nikdy jsem ten web enviděl, tak jak to mám poznat?
Jinak... když je to stránka, co nabízí webdesign, proč jsou tam novinky o něčem úplně jiném?
A na co na takovouhle stránku potřebuješ sponzora? Doménu máš za 200 Kč na rok (což není moc) a hosting i za 20 Kč měsíčně.
Gory
Profil
Nepoznáme. Nikdy jsem ten web enviděl, tak jak to mám poznat?
Jinak... když je to stránka, co nabízí webdesign, proč jsou tam novinky o něčem úplně jiném?


Zatím každý poznal o co jde...proč? jestli myslíš "VisionCMS" tak tento web na něm běží a měl jsem šanci ho používat ještě dřív než byl ke stažení, tak asi proto o něm píšu na mém webu.
Beavis
Profil
Gory
Odpověz, prosím.
A na co na takovouhle stránku potřebuješ sponzora? Doménu máš za 200 Kč na rok (což není moc) a hosting i za 20 Kč měsíčně.
Gory
Profil
Beavis:
....hosting jsem si už dávno našel jaký by jsem kdysi chtěl ale to stojí ročně okolo 800,- a jelikož nemám brigádu a kapesný nedostávám...tak je to docela velkej problém....
Radek9
Profil
Možná už trochu ot, ale... KDyž máš tedy webdesignerské stránky, proč si na hosting a doménu nevyděláváš zakázkami?
Gory
Profil
Radek9:
To je ten hlavní problém, neměl jsem zatím žádnou, reklama je docela špatná....ale až konečně dodělám nový design stránek, tak začnu makat pořádně na reklamě....cca před měsícem jsem měl mít první zakázku, měl mi zavolat, akorát se neozval ani nic nenapsal na email, prostě nic....
Beavis
Profil
Gory
Dodělej reklamu, a až budeš mít nějaké solidní reference, můžeme se nějak dohodnout.
Taurus
Profil
Gory
Pokud chceš sponzora, musíš vypadat důvěryhodně. To je jedno ze základních pravidel.

0