Autor Zpráva
radek178
Profil
Ahoj,

potrebuju poradit, jestli je lepsi od dobre firmy mit klasicky multihosting anebo za o trosku drazsich podminek si vzit virtualni server? Vubec tomu nerozumim a co jsem hledal po netu, tak z toho moc chytrej nejsem. Nekde pisou, ze VS je mnohem lepsi a jinde zase, ze VS neni zadna vyhra. Hostovat budu cca 4-5 domen s obsahem a cca 7 s aliasem.
Pozaduju spolehlivost a rychlost, taky vyssi odolnost proti zatezi. No a vubec nevim cemu teda verit, protoze fakt nekdo pise, ze je lepsi to a druhy ze ono. Samozrejme by se v mem pripade jednalo o VS, ktery je nekym spravovan, protoze spravu nezvladnu. Takze by me zajimalo, co ma lepsi teoreticke predpoklady byt lepsi podle tech mych pozadavku.

Rad bych, aby radili opravdu lide co maji nejlepe praktickou zkusenost nebo to znaji dobre teoreticky. Snazim se tak vyloucit odpovedi od lidi, co maji kamarada co neco pouzival nebo pouzivali hosting zdarma nebo prinejlepsim nekde neco za dvacku, protoze ti mne opravdu nepomuzou.

Dik.
Beavis
Profil
radek178
Pokud naleznete kvalitní VS hosting, myslím, že pro Vás bude dobrou volbou. Já osobně jsem měl od jedné nejmenované firmy V. server, ale již při střední zátěži a větším množstvím požadavků spadl.
radek178
Profil
Ok, dekuji za radu. Problem je, ze jsem mel doted vse v USA a tam je rozhrani typicky pripravene pro uzivatele jako jsem ja. Proste pro notoricke klikace. Nasel jsem jednu zajimavou firmu i cenove, ale prave i cena je trosku tim, co me strasi. Je to pomerne levne, hlavne oproti konkurenci, ale reference jsem nasel jen dobre. A bohuzel jsem vcera zaplatil za multihosting u jedne firmy a dnes jsem si na Webtrhu precetl takovy thread, kde je kritizuji snad vsichn a ja s nimi uz souhlasim. Nasel jsem par multihostingu, ktere se zdaji byt velice solidni. Tim nemyslim ted ty multihostingy za 50kc apod., ale ani ty super drahe.

Co to je stredni zatez? Vubec nevim, podle ceho se mam orientovat? Jsem opravdu naprosta lama.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Podle meho nazoru rozhodne Virtualni Server - jste tam odstinen od vypadku / zateze zpusobene jinymi klienty, mate k serveru plny pristup, nemusite nikoho zadat o dostupnost logu, muzete instalovat vlastni aplikace, prizpusobit si nastaveni php i apache atd. atd. Jinak muzete zkusit nase VPS se spravou radi pomuzeme www.vas-hosting.cz/virtualni-server.html
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Stredni zatez a spadl - co to bylo za stroj? Mel vyhrazenou pamet a vyhrazene CPU? Prijde mi to divne.. spravuji pomerne zatizene vykonove slabe virtualni servery (v porovnani s beznym serverem) a nepadaji...
radek178
Profil
Diky za nabidku. Bohuzel to asi nebude nic pro me. Jak jsem psal, nemuzu mit neco, o co se mam starat, protoze tuhle praci neumim. Neumim nic instalovat atd. Jsem nauceny klikat a weby mam uz vicemene hotove. Nove pridavam pouze ve flashi nebo Joomlu apod. a to je jednoducha vec, ale starat se o spravu serveru to bohuzel nejde. Dal jsem take limitovan cenou, vsechny projekty jsou nekomercni a servery jsou prece jen drazsi, i kdyz ta varianta Lite nevypada tak moc draze a je to jen o neco vic, nez platim na hostingu. Jenze ta je asi nedostatecna.
Beavis
Profil
Karel Dytrych
1,6 GHz, 1GB RAM.. notebook.
radek178
Profil
Beavis

Muzu se zeptat kolik to cca stalo za mesic?
Beavis
Profil
radek178
Cca ne, dám Vám přesnou částku -- 450 Kč měsičně. Po této zkušenosti hostuji jen u FORPSI..
radek178
Profil
Aha, a ja jsem nasel jeste levnejsi, takze to asi ani nema vubec smysl zkouset.
No ja k Psovi moc nechci. Dostupnost bezneho a placeneho hostingu je nic moc. Mam tam ale vetsinu domen, maji dobre ceny.

0