Autor Zpráva
pnovaaak
Profil
Ahoj, chtěl bych vás poprosit, zda byste mi s pomocí svých zkušeností mohli doporučit nějaký dobrý e-mail hosting.

Bližší specifikace:
* budu tam mít zhruba 50 e-mailových schránek, dále se bude počet rozrůstat
* potřebuji, aby tam běžela pro uživatele plnohodnotná aplikace: tzn. po přihlášení do mailu si v něm budou moct číst/odesílat/mazat zprávy, měnit heslo, tvořit nejlépe i složky pro třídění (i když to už je spíše drobnost)
* pokud možno, aby ta aplikace trochu vypadala
* možnost čtení a odesílání zpráv nejen z webmailu, ale i stáhnutí do e-mailového klienta

Cena není určena. Potěšily by mě i vaše přímé zkušenosti. Pokud máte nápad, jak to celé řešit úplně jinak (například pronájmem serveru a provozování nějaké aplikace přímo na něm) nebo cokoliv jiného, napište mi prosím, moc vaše rady ocením. Jsem v tomhle oboru dá se říct začátečník, samozřejmě s hostingy zkušenost mám, svůj vlastní e-mail pro úplně cizí lidi jsem ale nikdy neprovozoval. Moc díky, Petr
warman
Profil
Takze jesli to dobre chapu, tak chces nabizet cizym lidem mail na tvoji domene? co takhle vyuzit neco od microsoftu? http://domains.live.com/ jesli ti to nevadi teda :D
pnovaaak
Profil
warman:

Ano, správně. Nebude to ale fungovat na automatickém systému - po registraci na mém webu já osobně založím v administraci mail se startovním heslem. Další údaje, a to včetně změny toho hesla, už budou moct lidé provádět ve webmailu. Nabídku od Microsoftu prozkoumám, děkuji za tip.
nightfish
Profil
google apps (akorát je potřeba se podívat na limity, případně si spočítat cenu placené verze)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Zkuste www.vas-hosting.cz program email, pro 50 schranek ale bude mozna potreba vice mista - lze dokoupit. Mame docela promakany antispam, podporujeme imap,pop3,smtp vse i ve verzi SSL... Navic poskytujeme mesic na otestovani a vraceni penez v pripade nespokojenosti.

Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz

0