Autor Zpráva
MikeCZ
Profil
Zdravím.

Hledám hosting, který by měl neomezený nebo alespoň hodně velký traffic a nedal se jen tak snadno přetížit - aby zvládl mnoho návštěvníků na webu současně... mnoho dotazů na server současně atd. a to i v řádu tisíců návštěvníků, možná desetitisíců denně...

Nevíte o něčem slušném? Sám jsem vždy měl jen webhosting pro klasický web s měnší střední návštěvností, kde takové zatížení nehrálo moc velkou roli.

Díky.
Medvídek
Profil
MikeCZ:
desetitisíce už jsou na vlastní server :)
MikeCZ
Profil
No tak dobře, řekněme tedy, že 10 000 je limit. Prostě něco, co by zvládlo více, ale nebyl to vlastní server... prostě mírnější cena. Dozvěděl jsem se, že cesky-hosting.cz, active24.cz a explorer.cz jsou na slušné úrovni. Nemá někdo zkušenosti, nebo neví něco?
ninja
Profil
MikeCZ: důležitější než počet návštevníků je náročnost zamýšleného webu. Na přenos, výpočetní kapacitu, atd.

Dělal jste si nějakou analýzu?
warman
Profil
Pochybuju ze pro desetitisice zakazniku dene sezenes hosting za min jak 500kč měsíčně-i toto je spodni hranice. A o co se jedna, zda muzu vedet?
Railbot
Profil
Žádný hosting ti nebude trpět náročnou aplikaci a desítky tisíc návštěvníků. Takový situace je minimálně na vlastní VPS nebo rovnou fyzický server.
armin
Hosting armin.sk
Profil
MikeCZ: Pokud by jste měl k dispozici bližší info o tom co je to za projekt (na čem běží - zda na nějakém podradném opensource), kolik sql dotazů znamená +- jedna návštěva atd atd. je možné z mé strany nabídnout řešení v akceptovatelné cenové relaci.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Nabízíme virtuální servery od 300 Kč měsíčně, myslím že bychom se mohli také domluvit na individuálním programu. Kdyžtak napiš http://www.vas-hosting.cz/kontakt.html

0