Autor Zpráva
SwimX
Profil
Dobrý den,

nahrávám zákazníkovi stránky na ftp a při kopírování htaccessu mi TCM napíše: Přenos se nezdařil chcete pokračovat?
cokoliv nahrát lze, pouze htaccess ne. Když ho tam nahraju pod jiným názvem a pokusím se ho přejmenovat až na místě, neprojde to.
Jedná se o stránky: www.pavelpavel.cz hosting: Forpsi

Děkuji za rady

edit: moje chyba:
web mate na serveru s OS windows, na kterem neni mozne pouzit mod_rewrite.
Pokud chcete prejit na linux je tato zmena zpoplatnena castkou 500Kc


mmm když tak prosím smazat :)
Moderátor Chamurappi: Škoda mazat, třeba to někomu jinému pomůže.
Nox
Profil
jo jo, to je Forpsi ;)

500 Kč za převod... to máš skoro jako rok hostingu na nějakým levnějším tarifu, poohlídl bych se jinde
SwimX
Profil
Nox:
já osobně jsem u webuzdarma velmi spokojen :) A co jsem se již naučil: zákazníka nepoučuj víc, než musíš :) takže jsem zrušil rewrity, dal tam ?strana= web jede a hotovo :)
warman
Profil
SwimX:
forpsi neni webzdarma... mod_rewrite je jen esteticka vec :) na ranky to zadnej smysl nema...
Nox
Profil
warman
1) mod_rewrite není jen pro "hezké url", může být použit třeba pro blokování linkování
2) podle třeba tohoto http://www.seomoz.org/blog/perfecting-keyword-targeting-on-page-optimization není poslední část věty o rancích pravda
3) není to jen věc estetiky, ale i uživatelského komfortu, což není zanedbatelný
SwimX
Profil
warman:
forpsi neni webzdarma...
v tomto případě mi příde dokonce horší.

ranky zde vubec neřeším, jsem zvyklý mít vše za doménou v jedné GET proměnné, funkcí to rozřezat do pole podle lomítka pak pracovat s jednotlivými částmy url adresy, jako bonus to vypadá hezky.

Toto téma zamykám, nevidím důvod sem dále přispívat, proč nefungoval htacces (resp. mod_rewrite) jsem napsal v prvním příspěvku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0