Autor Zpráva
unlucky
Profil
Zdravím, jak už podle názvu, chci mít 1 hosting, odkud mohu spravovat všechny weby (hlavně kvůli ceně :D )

místa mi bude stačit tak 1 - 5 gb
doména tak 5 - 10 nebo více
rychlost odezvy, stahování, upload
htaccess,mod rewrite, snad i curl
200 měsíčně

kromě toho vítány jsou subdomény, 1ftp, 5-10databáze,

Zatím vidím tyto 3 kandidáty:

Hostmonster - nejlevnější. Prý pomalý (server v us). Někdo/hodně lidí říká, že není vhodný pro "dlouhodbé" nebo weby, které "vydělávají"
Vshosting - zatím moc toho jsem neslyšel, ale z nabídky to ujde
Hostingsolutions - zde jsem slyšel opravdu hodně chvály, hlavně na support. Až na to, že prý mají servery někde v itálii a je tam 1-2sec zpoždění...

Můžete mi doporuřit nějaký lepší? popř. se vyjádřit k těmto hostingům? Prosím pouze ty, kt. mají s tím zkušenosti

A ještě tak offtopic:
Czechia nabízí 50% slevu na domény com net, není v tom nějaký háček?
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Za 300 Kč / měsíc mohu nabídnout základní verzi virtuálního serveru... Můžete tam mít libovolně domén (v závislosti na jejich náročnosti), vyhrazený výkon, rychlá odezva, neomezený traffic... Libovolně databází, ftp a email účtů atd. http://www.vas-hosting.cz/virtualni-server.html
unlucky
Profil
300 je moc :P
Chamurappi
Profil
Reaguji na unluckyho:
Nevím, jestli www.aerohosting.cz splňuje všechny požadavky, ale vím, že se tam lze na lecčems dohodnout.
warman
Profil
unlucky:
já bych se osobne nebál jít do vshosting.cz :) avšak vesměs budeš muset zaplatit hosting minimalne na rok dopredu tusim. dale je volba treba flyweb. Necekej ze ti pomuzou s kazdou blbosti co po nich budes chtit. Respektive vsechny hostingy, ktery ti nabizi nonstop podporu u hostingu za 50kč do par roku skonci, nebot se starat rekneme o 300 zakazniku a mit z toho 8 tisic cistyho (po zaplaceni housingu, zdaneni...)a zabit tim strasne moc casu se proste nevyplati.
unlucky
Profil
nevím o jakou podporu bych čekal. Mně stačí vlastní nastavení domén, subdomén, aby to běželo na 99,9% a výše zmíněné

a platit rok dopředu je asi teďka skoro všude už
unlucky
Profil
kdo má hosting u

vshosting
hostingsolutions
?

ať sem prosím naíše web pro kontrolu odezvy.
Předem děkuji
pEeLL
Profil
unlucky:
weby u hosting solutions nemam. ale nejaky cas zpet jsem tam upravoval pridaval a menil dost webu a muzu rict ze odezva byla dost mizerna. treba v administraci wordpress sem kliknul a i nekolik vterin cekal.
lepsi mi pripadali Hostgator.com a Hostmonster.com.

do virtualnich serveru jit nedoporucuju az ti neco nepojede budes se trapit a hledat kde ma byt co v apache nastavene jinak. a bezpecnost je takova jakou si ji udelas. tzn pokud stim nemas dost zkusenosti nebo nekoho kdo se ti o to bude starat tak to neni zadny med.

jinak dost lidi chvalilo http://www.bfsolutions.cz/ ale osobni zkusenost nemam
mimo to hromada dalsich hostingu umozuje za mensi poplatek pridavat domeny ke stavajicimu programu staci se jen zeptat.
unlucky
Profil
děkuju, vypadá to velmi nadějně s bfsolutions

akorát by mě ještě zajímalo odezvy z jiných států
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
unlucky zkus využít nás - www.cz.cpfreehost.com - 2gb, 3gb a 5gb jen za odkazy
fuckin
Profil
Jestli planujes koupit tento hosting v zahranici pak maximalne doporucuji www.hostgator.com, sam tam mam 4 weby. Akorat ping okolo 150ms jinak si nelze na nic stezovat, a ta 24/7 live podpora to je luxus!
unlucky
Profil
fuckin:
Chtěl jsem ti napsat PM, ale tuto funkci zde nemohu najít :D

mohu poprosit o link na tvoje weby na hostgator?
ajajaj
Profil
ahoj, mám hostmonster a zatím si nemám proč stěžovat. docela by mě ale zajímalo, proč není hostmonster vhodný pro dlouhodobé weby? nikde jsem nezjistil čím by to mělo být, pokud máš relevantní informace, tak by mě zajímaly... jsem u nich rok, takže nevím jak to bylo jindy, ale letos jsem si všiml, že snížili cenu za hosting v době okolo 4.července na 4,95USD, možná to byla nárazovka, možná každoroční dárek nezávislému mediu...
warman
Profil
ajajaj:
Ta cena 4,95$ plati pro 1 domenu, pro vic domen je ta cena 7,95$ :)

0