Autor Zpráva
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
zdravíčko,
Před necelými 2mi týdny jsme spustili freehosting cPFreeHost.com.
Jak název vypovídá, pro každého zákazníka máme připravenou administraci cPanel.
Chcete-li se dozvědět informace, jděte na stránku informace.
Jedeme na kvalitních serverech od singlehopu

- Intel Core2 Quad CPU Q9550 s frekvencí (4x)2.83GHz
- 8gb ram

cPFreeHost bude mít více jazyků. Zatím máme: Čeština

Pro vaše stránky Nabízíme 3 balíčky:
- 2gb (nutnost dát na web 2 odkazy přes kódy uveřejněné zde)
- 3gb (nutnost dát na web 4 odkazy přes kódy uveřejněné zde)
- 5gb (nutnost dát na web 6 odkazů přes kódy uveřejněné zde)

Každý uživatel si dává odkazy na web sám přes HTML iframe, nebo PHP. Další možnosti připravujeme.
Více informací o balíčcích: www.cz.cpfreehost.com/balicky
Každý uživatel si může zaregistrovat neomezené množství cPanel účtů.

Vše je zcela zdarma.

K vašemu účtu vám nabízíme podporu srovnatelnou spíše s placenou..
Článek o podpoře můžete shlédnout na stránce Podpora.
Můžete nám psát na e-mail support@cpfreehost.com, nebo nám poslat ticket. Pokud jsme online, můžete se nás vyptávat přes live chat. Plánujeme rozsáhlý FAQ a sekci Návody.

Máme rozsáhlé Klientské centrum postavené na systému WHMCS (postupně ho předěláváme dle našeho obrazu). V něm si zaregistrujete svůj web, můžete nám poslat ticket, jednoduše si zaregistrovat novou stránku a právě v klientské sekci budou soutěže o ceny (peníze, doména, nějaký program (např. Adobe photoshop), atd..)

Budeme se snažit neustále vylepšovat naše služby.

Uvítám vaše návrhy, postřehy :)
Lamicz
Profil
Ten systém je hrůza, ta úvodní stránka s těmi obrovskými vlajkami je příšerná - komerční aplikace pro hosting nemá podporu jazyků přes nějaký gettext?? Vícejazyčnou aplikaci s autodetekcí mám i já na herním klanu, to není nic složitýho...
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
Lamicz: „Ten systém je hrůza
Prosímtě, jaký systém?

Lamicz: „komerční aplikace pro hosting nemá podporu jazyků přes nějaký gettext??
Jóóó, je to ale komerční. Vydělá mi to tolik peněz :Oo


Lamicz: „ta úvodní stránka s těmi obrovskými vlajkami je příšerná - Vícejazyčnou aplikaci s autodetekcí mám i já na herním klanu, to není nic složitýho...
Aplikace, kterou jsi vytvořil ty, nebo stažená? Já osobně bych ji asi sám nesesmolil a mí programátoři nyní dělají na něčem jiném
Lamicz
Profil
Aplikace, kterou jsi vytvořil ty, nebo stažená?
Kterou jsem vytvoril ja, ja nic nestahuji, nevim proc...
Jóóó, je to ale komerční. Vydělá mi to tolik peněz :Oo
No zadarmo to neni, je to za reklamu...
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
Lamicz: „No zadarmo to neni, je to za reklamu
Ano, a to mi vynese tóóólik peněz. Ano, je to za odkazy, ale ty vynesou max pár stovek (a to, až bude víc účtů, nyní je jen 120 nějak)
warman
Profil
no kdyby tam byl google adsense banner, tak ty freehostingy obcas vynasi docela dost penez :)
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
myslíš na hlavní naši stránku odkaz?
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
Vážení uživatelé freehostingu na vaše domény s názvem cPFreeHost.com a všichni, co toto zrovna čtete :)

Dnešním dnem jsme kompletně spustili zálohovací systém. Zálohy poskytujeme vždy: měsíční, týdenní a denní.

tzn: Každý měsíc se utvoří měsíční záloha, každý týden se vytvoří týdenní a denní se tvoří každý den.

Jednoduchý přístup máte v cPanelu, po přihlášení najděte text: [u]Backups[/u] a u nadpisu System Backups můžete stáhnout zálohu, kterou potřebujete.

Monthly - měsíční
Weekly - týdenní
Daily - denní

Po rozbalení musíte rozbalit další komprimovaný soubor a v něm se nachází: homedir.tar.gz - to jsou právě vaše soubory. V adresáři mysql máte všechny MySQL databáze.
Pozor! Máte-li problém s vrácením zálohy, nemažte si ji z počítače a ozvěte se nám. Denní záloha se každý den přemaže novou, proto pokud jí smažete, zálohu mít právě z toho dne nebudete.

Chcete-li pouze zálohu databáze, nebo MySQL právě z chvíle, kdy jste v cPanelu, tak v sekci Backups můžete stáhnout. Download a Home Directory Backup - vaše ftp a nebo v Download a MySQL Database Backup si můžete stáhnout přímo databázi, kterou si chcete zálohovat.

Budete-li mít jakýkoli problém, nezapomeňte se ozvat. Livechat je téměř stále online.
-------
cPFreeHost.com Tým
radimsu
Profil
koukejte s cpfreehost.com něco dělat!!!!! nefunguje registrace, už asi čtvrt roku to zkouším....až to bude fungovat tak mi prosím napište na mail radimsu@gmail.com

0