Autor Zpráva
Atik
Ahoj hledám doménu druhého řádu zdarma. Prostě abych za nic nemusel zbytečně platit. Chci rozjet projekt, ale chci do něj investovat maximálně čas. Nevím jestli se na internetu chytne (proto nechci investovat peníze). Reklamy mi nevadí, pokavaď nebudou obří (ale nejlépe bez reklam). FTP přístup a prostor aspoň 250 MB nebo více (nic víc nepotřebuji). Ale s dobrou dostupností. Koncovky buď .cz, .net.
Joker
Atik:
Doména II. řádu zdarma
Zdarma lze získat doménu .tk.

Prostě abych za nic nemusel zbytečně platit.
Sháním auto, ale zdarma, samozřejmě včetně zaplacených všech poplatků, dálniční známky a plné nádrže, prostě abych za nic nemusel zbytečně platit.

Koncovky buď .cz, .net.
Doména .cz stojí 250Kč, doména .net stojí 200Kč na rok. Tak zkuste někoho přesvědčit, aby Vám ji zaplatil.
RockFire
Atik: Možná bych to investoval. Pochopitelně za reklamu. Ozvěte se mi na jeden z kontaktů níže.

Jabber: volf.rf@gmail.com
E-mail: volf.rf@gmail.com
warman
Joker:
Zdarma lze získat doménu .tk.
kdyz vidim domenu tk, tak nani neklikam

Doména .cz stojí 250Kč, doména .net stojí 200Kč na rok. Tak zkuste někoho přesvědčit, aby Vám ji zaplatil.
To je pravda,ale ne kazdy ma navic 200kč u sebe :)

Sháním auto, ale zdarma, samozřejmě včetně zaplacených všech poplatků, dálniční známky a plné nádrže, prostě abych za nic nemusel zbytečně platit.
Jesli chces sponzora, tak mi napis. Samozdrejme, vse ti zaplatim :D
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
warman:
Jesli chces sponzora, tak mi napis. Samozdrejme, vse ti zaplatim :D

Mohu take napsat? Zrovna jsem si vyhledl jednoho Lexuse... :)
warman
Karel Dytrych:
Mohu take napsat? Zrovna jsem si vyhledl jednoho Lexuse... :)

To auto musí stát minimalně 3mega a musíš měsíčně projet 5000km, jinak ti ho nekoupim a nebudu ti davat na benzin
Joker
warman:
To je pravda,ale ne kazdy ma navic 200kč u sebe :)
Pak je holt otázka priorit, za co chce kdo utrácet peníze.
Doménu s nějakým základním hostingem není jde v klidu sehnat pod 600Kč za rok. Sice „za to mohly bejt nejmíň tři basy dvanáctek“, na druhou stranu to je daleko méně, než většina lidí platí za Internetové připojení nebo mobilní telefon.

Pokud ten projekt nestojí za to do něj dát padesátku za měsíc, má cenu to vůbec dělat?
Kacko
Asi jako vyse. Kdo chce vydelat, musi investovat. U pipni mate domenu s hostingem za 273Kc na rok, tak nevim v cem je problem, mam tam takhle spoustu domen, ktere naprosto nevyuzivam a ktere jsem si zaregistroval napr. v opilosti. 300Kc je tak malo penez, ze opravdu nevim v cem je ten problem. A proinvestovat neuspesne napr. 1000-10000,- je spis duvod k radosti, protoze ty nabyte zkusenosti stoji vic.

Jinak abych se pridal, dalsi auto sice nepotrebuji, ale mam vyhlidnuty baracek, kdo mi ho koupi? Staci jen 7,3M a take by mi ho mohl zaridit, vanu naplnit sampanskym a idealne by me tam mohly ocekavat 3 latinoamericanky. Klidne budu mit na zdech google reklamy:)
warman
Kacko:
a budes na ty google reklamy klikat? :D

Jinak presne jak pisou oba dva, jak kacko tak joker. Sice nevim zda je nejlepsi volba pipni, ale i tak, 300 zas tak moc neni. Krom toho, ja uz to mam tak vysmeleny, ze domenu mam zaplacenou na par let dopredu a hosting ani neplatim .D