Autor Zpráva
Zechy
Profil
Sice jsem skální hostingář na ic.cz, ale podle reakcí na foru už to pomalu jde kytek. A tak bych se zeptal který freehosting by jste doporučili. O klasickém placeném hostingu neuvažuji.
Nadan
Profil
Zechy:
Ic jde do kytek? Jakto? Proč nic nevím?
Zechy
Profil
Nadan:
PHorum.ic.cz - ic.cz pomalu zaniká? Příspěvek. Výpadky jsou moc dlouhý, atd. Už nevim co tam psali.
Radek9
Profil
Zechy:
Ne, že by ic.cz zanikalo, ale jeho kvalita se čím dál tím horší. Já zatím ic využívám, ale pomalu uvažuji o přechodu na endora.cz.
warman
Profil
uz sem to tusim tady psal. O ic.cz servery se uz nikdo nestara, maximalne z nich obcas setre prach uklizecka.
Zechy
Profil
Ale todle neni o názor jestli ic jde kytek nebo ne. Já jsem to založil, protože se ptám na nějáký jiný kvalitní freehosting.
warman
Profil
http://mereni.kyblsoft.cz/freehostingy
Zechy
Profil
Díky :)
warman
Profil
jinak cPFreeHost.com , endora.cz . obe nejedou na zadnym sdilenym multihostingu, maj vlastni server. ENdora.cz ho ma v cr a cpfreehost nevim kde ho ma. Cpfreehost ma stejnyho majitele co n-host, ktery se tedka predelava. Oba hostingy uz jedou nejakou dobu.obvzlast endora, takze by se nemelo stat to co se stalo s hostingnebe, teda snad se to s nema nestane...

0