Autor Zpráva
Shane
Profil
Dobrý večer ve spolek.

Poraďte mi, prosím, kde registrovat českou doménu. Váhám mezi Subreg.cz a Web4U.cz. Jaké s nimi máte zkušenosti?

Dík
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Pokud jde jen o místo registrace domény tak je to asi jedno - rozdíl by měl být tak maximálně v objednávkovém formuláři... Ale doporučím vám www.vas-hosting.cz, určitě budete spokojen ;)
Morasino
Profil
Karel Dytrych:
Váš hosting je akreditovaný registrátor CZ-NIC, nebo jen přeprodáváte?

Jinak doporučuji subreg.cz - doména do sekundy. :-)

Nedoporučuji forpsi.com, trvá to nejméně půl hodiny než se doména zaregistruje (při platbě kartou).
RockFire
Profil
Já za sebe mohu doporučit gigaserver.cz a připojuji se k nedoporučení forpsi.com
Shane
Profil
Karel Dytrych:
Ale doporučím vám www.vas-hosting.cz, ...
To bych mohl jít rovnou k forpsi.com. Asi jsem měl napsat, že hosting budu mít jinde, a teď hledám místo, kde bych mohl jednoduše (a bez poplatků) editovat DNS záznamy apod.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
To že nejsme registrátoři (zatím) neznamená že nemáme online systém napojený na API dodavatelů přes které je doména registrovaná ihned po připsání platby na náš účet/paypal/ekonto. Správu DNS potom samozřejmě v administraci máme. Ale jak jsem psal když jde jen o registraci domény a správu záznamů, tak to na srovnatelné úrovni nabízí skoro každý registrátor...
Railbot
Profil
Subreg bezkonkurenčně nejlepší pro registraci i správu domén.
Shane
Profil
Morasino, Railbot:
Dal jsem na vás a funguje to skvěle. Děkuju za pomoc.

0