« 1 2 »
Autor Zpráva
Psychousek
Profil
V dnešní době stabilní a zabezpečený český ideální hosting pro obrovské projekty.
Více informací naleznete na http://extreme-hosting.cz/
warman
Profil
OS ( Operační systém ): ( Kernel: Linux ) ( Distribuce: Debian [ Verze: 5.0.3 ] [ Architektura: 64bit ] ) //Denně aktualizovaný
Administrace: ( Parallels Panel Plesk: 9.2.3 [ Demo: Zde [ Uživatel: client | Heslo: panel ] ] ) //Denně aktualizovaný


dekuji nemam zajem o nestabilni hosting, obvzlast jesli se jedna o denne aktualizovany, tak to bude z unstable depozitare, nebo jak to mam chapat?
Navic dalsi nevyhoda, server je umisten ve francii, ci kde, u nejake nezname spolecnosti (kimsufi.com).
Nechcu mit nic proti vam, ale ani nevite rozdil mezi Mb a MB viz.5. Vysoká rychlost internetu ( 100MB/s ). http://extreme-hosting.cz/viewpage.php?page_id=9

Dale nikde nevidim kontaktni udaje (ičo? nebo něco podobnyho?), z toho usuzuji, ze se jedna o neco cernyho, co nebude mit dlouheho trvani.
A navic kdyz nejaky hosting ma web na php-fusion, tak usuzuji, ze asi neumi programovat v PHP.

Vim, tady nechcete nic takovyho slyset, ale ja to tak vidim, ze vas hosting zanikne za par mesicu, nevidim duvody proc by nemel.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Psychousek: Stavět firemní prezentaci na opensource (php fusion) v této oblasti je dost zvláštní, ať už z pohledu image (dovednosti, podpora), tak z pohledu bezpečnosti a stability (využití bug reportů).
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
neomezený pro velké projekty? Udělám si tam nové české rapid share ok? :-)
Ta čeština je úchvatná, už jen díky tomu bych to hned koupil

souhlasím s warmanem
warman
Profil
jeste jedna malickost

4. Hosting je řádně zabezpečení pro hacku jak ze vnitř jak i z vnějška.

A de videt ze tady Psychousek nema na to aby tady odpvoedel=snazi se delat pouze a jen reklamu.
warman
Profil
tak jsem se dozvedel dalsich par novinek (nevim proc, ale tento hosting mi proste vezi v oku)

http://extreme-hosting.cz/viewpage.php?page_id=9

napr. ze 1TB je roven 1000MB, nebo ze se nepise garantovana sirka pasma ale garantovany sirka pasma. Tech chyb co tam je, paneboze...
MCKAY
Profil
warman:
G a T jsou dost blízko vedle sebe na klávesnici, ale na tom, že tento poskytovatel hostingu není důvěryhodný to nic nemění :D
warman
Profil
MCKAY:
G a T mozna, ale ne G a M :)
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
Dnes bylo povoleno psát i hostům na web, ale při zneužití budete zablokováni.
S přáním hezkého dne
Tým Extreme Hosting.


Velice důležitá informace :)
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
navíc 1tb (pokud se tedy nepletu) je 1024GB a ne 1000.. hold někdo tu je znalec do serverů a dělá server :D
Nebo je taky možný, že má 1gb disk, tedy 1024mb :D:D
warman
Profil
caesar1:
to bych nerekl, http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080413054141AA8ci5m MiB a MB je rozdil ;)
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: Tak tak, záleží zda se jede v desítkové (1000) nebo dvojkové soustavě (1024 neboli 2 na desátou mocninu).
Chamurappi
Profil
Dovolím si připomenout, že podle pravidel mají provozovatelé hostingů zakázáno vyjadřovat se k nabídkám konkurence.

Reaguji na warmana a armina:
Debata o binárních a dekadických prefixech už tu jedna je.
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
tzn. já mám v čr jen freehostingy, takže jen proto nemohu hodnotit placené hostingy?

zpět k extremehostingu
není náhodou trestné neuvést majitele někde, kde se platí? :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na caesara1:
já mám v čr jen freehostingy, takže jen proto nemohu hodnotit placené hostingy?
Provozovatelé hostingů mají skutečně zakázáno vyjadřovat se k nabídkám konkurence.

není náhodou trestné neuvést majitele někde, kde se platí? :)
Další příspěvky porušující pravidla budu bez váhání mazat.
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
dobrá, v tom případě se omlouvám - myslel jsem, že jako freehosting se jen nesmím vyjadřovat k freehostingům..

mohu tedy dostat míst otoho Člen např. freehosting cpfreehost.com? :-) (omlouvám se že to píšu sem, nevím, kam to napsat)
warman
Profil
caesar1:
není náhodou trestné neuvést majitele někde, kde se platí? :)
precti si to pekne odzdola nahoru :)

Dobrý den,
tím sdružením jsem myslel že ti co pracovaly dříve u nějakého hostingu tak pracujeme dohromady.
IČO nemám a ani to neprovozuju na černo, spíš to dávám lidem za odměnu ( peníze ).
Protože mi ještě není 18, tak nejsu podnikatelem a tudíž nemám živnostenský list.
Ale pro lidi, kteří nám nevěří, tak můžu ručně napsat podmínky ( smlouvu ) a podepsat to a pak to poslat tomu zákazníkovi aby to taky podepsal a udělal 1 kopii a tu poslal mě.

S přáním hezkého dne
Tým Extreme Hosting.

---------- Přeposlaná zpráva ----------
From: "Radek Šima" <czechlinux@gmail.com>
To: "{V} P $ y c h o {V}" <miroslav159@email.cz>
Date: Tue, 08 Dec 2009 19:33:14 +0100 (CET)
Subject: Re: Platba za WebHosting ( (Un)limited ) * FIXED
Dobry den, i sdruzeni ma povinnost mit nejaky ičo, nidke ho nevidim. Nechtel jste spis napsat ze to mate "načerno" nez ze jste sdruzeni?

2009/12/8 {V} P $ y c h o {V} <miroslav159@email.cz>
Dobrý den,
my plátci DPH nejsme, protože jsme malé sdružení a chceme prodávat webhosting bez nějakých omezení.

S pozdavem
Tým Extreme Hostingu.

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: <czechlinux@gmail.com>
> Předmět: Re: Platba za WebHosting ( (Un)limited ) * FIXED
> Datum: 08.12.2009 11:17:53
> ----------------------------------------
> Dobry den, nikde nevidim, zda jste platci ci neplatci dph. Jde o to, ze by to
> bylo napsano na firmu.
>
> S pozdravem RŠ
>
> > ------------ Původní zpráva ------------
> > Od: {V} P $ y c h o {V} <miroslav159@email.cz>
> > Předmět: Platba za WebHosting ( (Un)limited ) * FIXED
> > Datum: 06.12.2009 23:06:47
> > ----------------------------------------
> >
> > Dobrý den,
> > zasíláváme Vám platbu za WebHosting s balíčkem: (Un)limited.
> >
> > Transakční údaje:
> > Číslo účtu: 2107679083
> > Kód banky: 0800
> > Variabilní symbol: 6818768564
> > IBAN: CZ43 0800 0000 0021 0767 9083
> > BIC: GIBACZPX
> > Částka: 3000Kč
> >
> > S pozdravem
> > Tým Extreme Hostingu.
> >
> >
>


Asi to ti lidi mysli v dobrym, ale tady neni zadna zaruka bohuzel, takze pro nejaky firemni weby to nebude, sak se uvidi jak na tom budou v budoucnu, ale predpokladam, ze nic moc, davam jim tak max. rok
caesar1
Hosting cpfreehost.com
Profil
:-) jsme malé sdružení, když mi není 18 :D:D všichni (co já vím) musí platit dph pokud poskytují webhostingy/domény/atp..
už jim nejde web.
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: Na tady to pozor, zveřejňovat cizí korespondenci bez souhlasu druhé strany není zrovna nejlepší. Jinak podle toho mailu to provozuje nejspíš nějaký ne zrovna znalec účetnictví, když tvrdí, že DPH je omezující faktor při prodeji, právě naopak.
warman
Profil
armin:
Na tady to pozor, zveřejňovat cizí korespondenci bez souhlasu druhé strany není zrovna nejlepší.
Copak, zavrou me do vezeni? Az mi ten dotycny napise at to smazu, tak mi to nedela problemy

caesar1:
sleduji ze jim nejde databaze, jsem se s tim rokem asi sekl... patrne jsou ve skole, tak si myslim ze databaze bude v kupe tak za hodinu (tedy ve 14:00 to spusti)
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: ... patrne jsou ve skole ...
A co když jak na potvoru zrovna dneská je tělesná výchova do 15:30? :)
Joker
Profil
warman:
patrne jsou ve skole, tak si myslim ze databaze bude v kupe tak za hodinu
Fakt že jo :-)

Psychousek:
V dnešní době stabilní a zabezpečený český ideální hosting pro obrovské projekty.
Jo, jasně. Tak alespoň jsme se tu pobavili. Když vezmu některé perly:
1. Webhostingová "firma" má web sbastlený z nějaké šablony open-source CMS, která ani není pořádně přeložená.
2. Navíc ten web ani není dodělaný, spousta věcí chybí.
3. Obsah "firemního" webu tvoří někdo, kdo není schopný dát dohromady normálně formulované souvětí bez chyby. Z nepřeberného množství gramatických a formálních chyb je zvlášť pozoruhodný výraz Chtěly by jste.
4. Ještě horší než formální chyby jsou faktické neznalosti. Místy žasnu, jestli autor opravdu neví která bije, nebo jen nestydatě lže. Nebo obojí?
5. Vtipné taky je nabízet možnost platby v neexistující měně.
6. Aby firma žádala o finanční příspěvky, to je taky kuriozita :-)
7. Žádný kontakt na provozovatele, nikde IČO, atd. atd. Jediný kontakt (na webhostingovou firmu!) je na Seznamácký free-mail.
8. IČO nemám a ani to neprovozuju na černo, spíš to dávám lidem za odměnu ( peníze ). - LOL.
Jen bych chtěl upozornit, že finanční úřad takový povedený vtípek může odměnit pokutou až 50 000. Teoreticky by mohlo jít i o trestný čin, ale to by se muselo najít dost šílenců ochotných si ten hosting pořídit, což nepředpokládám.
9. Celkový dojem je hodně amatérský i ve srovnání s většinou "garážových" hostingů, korunováno slovy o stabilním hostingu vhodném pro obrovské projekty.

Většina z těch bodů jsou samy o sobě důvod, proč si takovou společnost nevybrat, zejména ale 4, 7, 8 a 9.
warman
Profil
Joker:
Tak to byl docela strucny seznam :)
jen dodam k
5. Vtipné taky je nabízet možnost platby v neexistující měně.
Pro slováky je ta výhoda, že když budou posílat peníze na zaplacení hostingu, tak ceny pro slováky se nemění,
tudíž jestliže si vyberou balíček: Limited za 100Kč ( Vánoční cena: 50Kč ) tak budou posílat 100Sk ( Vánočné cena: 50Sk ).
Přeji hezký den.


Toto bylo patrne na mysli, Slovenske koruny uz nejakou tu dobu neexistuji :)
Diego
Profil
caesar1:
vat
:-) jsme malé sdružení, když mi není 18 :D:D všichni (co já vím) musí platit dph pokud poskytují webhostingy/domény/atp..


tak to asi víš velké ***** :) pokud nevyděláváš víc jak 5 000,-Kč měsíčně, nemusíš platit DPH,, ani nepotřebuješ k provozu živnostenský list :) přečti si zákoník práce, než tady začneš dělat ze sebe borce

warman:
a trestné je když na plůacené službě nebude žádný kontakt ani mail, prostě nic, jenže tam je adresa poskytovatele, mail a telefon, příště si to taky pročti.. než začneš do někoho jeba..t

warman:
není to trestné? neuvádět majitele někde kde se platí?
a trestné je když na plůacené službě nebude žádný kontakt ani mail, prostě nic, jenže tam je adresa poskytovatele, mail a telefon, příště si to taky pročti.. než začneš do někoho jeba..t

Moderátor Joker: Tři příspěvky sloučeny do jednoho
Joker
Profil
Diego:
pokud nevyděláváš víc jak 5 000,-Kč měsíčně, nemusíš platit DPH,, ani nepotřebuješ k provozu živnostenský list
Tahle informace pochází odkud?
Já v živnostenském zákoně čtu:
Živností je soustavná činnost provozovaná samostatně, vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku a za podmínek stanovených tímto zákonem.
Pokud vím, webhosting je živnost volná, takže v §61 čtu:
(...)
(3) Fyzická osoba se dopustí přestupku dále tím, že provozuje činnost, která je
a) živností volnou, aniž by pro tuto živnost měla živnostenské oprávnění,
...
(4) Za přestupek lze uložit pokutu
...
c) do 500 000 Kč, jde-li o přestupek podle odstavce 3 písm. a),

...nevidím nikde žádných 5000Kč měsíčně.
warman
Profil
Diego:
a do koho jsem jebal? Krom toho, nevim jak si mohl zjistit ze na webu maj kontakt, kdyz uz jim ten web minimlane 2 dny nejede co vim. A na jejich strance nebyl zadny kontakt ani adresa poskytovatele :) a mejlem mi prislo jen kolik penez a kam je mam poslat.
warman
Profil
Joker:
Do 5000 tusiim, ze je to pouze privydelek a tim padem se tam plati jen soc a zdrav. nebo jak to je, nechci kecat nikterak :)
Joker
Profil
warman:
Do 5000 tusiim, ze je to pouze privydelek
No a já se ptám, z jakého je tahle informace zdroje. Kde je tohle napsané?

Taky by mě zajímalo, jak by se vlastně spočítalo, kolik na tom dotyčný vydělává- když nemá živnost, nemá IČO, nevede účetnictví, nemůže vystavovat faktury a mám i pochybnosti, jestli vůbec může legálně uzavřít smlouvu o poskytování těch služeb.

Kdybych si někde otevřel krámek a v něm prodával zboží nakoupené v maloobchodě, účetnictví ani žádnou evidenci nevedl a všem úřadům tvrdil, že nevydělávám víc než 5000Kč měsíčně, bude všechno v pořádku?
Hosting je vpodstatě to samé, jen jiný druh služeb.
warman
Profil
Joker:
evidovat to samozdrejme musis. Akorat rozdil je kdyz delas na zivnost a nebo pod nekym. V obojim musis evidovat. Ovsem u zivnosti si to evidujes sam, zatimco kdyz delas pod nekym, tak to nekdo dela za tebe. Soc a zdrav musis platit vzdy :) ale do 5000 tam sou nejaky ulevy ci co tusim
Joker
Profil
warman:
Ovsem u zivnosti si to evidujes sam, zatimco kdyz delas pod nekym, tak to nekdo dela za tebe.
Ano, dobře, tak možnost dělat třeba na dohodu nebo jako zaměstnanec je mi jasná. Za prvé ale takhle nejde provozovat společnost pod svým jménem a za druhé bych chtěl vidět blázna, který si takhle pořídí hosting za 100Kč/měs a bude pak řešit všechno to papírování (na které padne daleko víc prostředků, než na ten samotný hosting- a ještě navíc s někým komu ani není 18 let, z čehož plynou další problémy).

Ale rád bych věděl tohle:
Z jakého autoritativního zdroje vyplývá, že provozujete-li soustavně pod vlastním jménem činnost která normálně je živnost a vyděláváte do 5000 měsíčně, nepotřebujete živnostenské oprávnění?
(Z toho by vpodstatě vyplývalo, že i firmy které jsou neustále ve ztrátě nepotřebují živnostenské oprávnění)

Dodatek:
Podle webu se zdá, že to nějak zabalili (poté co rozeslali své reklamy všude možně po webu a nesetkali se zrovna s příznivou odezvou).

Mimochodem, netušil jsem, že „stabilní a zabezpečený český ideální hosting pro obrovské projekty“ znamená dostupnost 88,9% a v pořadí podle dostupnosti pěkné 521. místo z 538 měřených.
« 1 2 »

0