Autor Zpráva
tapies
Profil
Dobrý den,

prosím o tip na vhodný webhosting pro umístění čistě Flashových webových stránek.
Tam bude jistě důležitá rychlost přenosu a jeho datová kapacita.
Budu potřebovat minimální prostor na disku.

Děkuji.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Nedá se říct že by byl některý hosting vhodnější pro flash než jiný... Pro flashové stránky vám postačí libovolný statický hosting bez php či jiného programovacího jazyka. Můžete se zkusit podívat třeba na naší nabídku www.vas-hosting.cz.
warman
Profil
tapies:
přesně tak jak napsal Pan Dytrych. Je uplne jedno jaky webhosting zvolite :) jesli vam staci opravdu maly prostor, tak treba http://www.gigaserver.cz/ s tarifem za 10kč bez dph mesicne :) s dph 12kč
tapies
Profil
Děkuji Vám za odpověď.
Původně jsem uvažoval o WEB4ce varianta MAIL, ale zarazil jsem se, když jsem viděl tu přenosovou rychlost www.web4ce.cz/cz/webhosting/fair-user-policy.html .
Bývá podobná FUP běžná?
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Nebývá to zcela běžná záležitost...
blizzboz
Profil
nenapísal si aký chceš hosting či ColdFusion, ASP.NET, Java, PHP, Python alebo Ruby tak predpokladám že asi PHP. najlepšie je vybrať si nejaký veľký a osvedčený hosting. ak je to PHP hosting tak musí mať povolené:

vzdialený prístup k databáze
htaccess
mod_rewrite
file_get_contents
ini_set
phpinfo
grafická knižnica GD


toto je minimum čo by mal zvládať každý PHP hosting. a potom si zisti aký majú traffic a či nemajú obmedzený počet prístupov do databázy, počet pripojení alebo rýchlosť prenosu. ak je to unixový/linuxový hosting tak sa niekedy hodia aj cgi skripty. ja používam hosting od Webhouse domains.sk jeden z najväčších hostingov na slovensku. Zatiaľ s nimi neboli problémy len file_get_contents a CGI skripty neboli defaultne aktivované ale na požiadanie mi ich hneď aktivovali.
warman
Profil
blizzboz:
umíš číst? On řekl že chce umístit čistě flashové stránky...

tapies:
Není to zcela běžný postup, avšak nikomu by se nelíbilo (v důsledku ani vám, kdyby vás blokli) přetěžování serveru či konektivity za cenu nějakých 50kč třeba :) navíc flash stránka se načte (obvykle) kompletně, tak je třeba jen ta hranice přenesených dat. Navíc podle mě nepřeneseš víc jak nějakých 50GB měsíčně, tak bych to neřešil...
tapies
Profil
warman:
Děkuji.
blizzboz
Profil
warman:

a ty zase miešaš hrušky s jablkami Flash je klient side technológia, na strane servera môže byť hocičo z toho čo som vymenoval(to sú server side technológie) alebo mi prezraď ako inak by Flash napr. načítaval dáta z databázy ktorá je umiestnená na servery?
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
blizzboz:
Tak to by možná nepoptával flash hosting, ale klasický PHP hosting, ColdFusion nebo cokoli s čím má flash komunikovat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0