Autor Zpráva
Jiří Rozkovec
Profil
Ahoj všici,
asi to bude znít, jako otázka od úplnýho nooba, ale chci se zeptat na tohle:
Když si pořídim hosting např. ONEBit: Web-optimum či Hosting 90 a budu ho chtít využít pro víc webů na různých doménách, tak upravim htaccess, např. podle tohohle návodu Společný hosting pro více domén
můžu být postižitelný od provozovatele hostingu? Je to zakázaný, ale ignoruje se to nebo je to zakázaný a postihuje se to nebo je to povolený?

Dík za odpoveď
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Ahoj být tebou, tak si raději najdu hosting (popř. VPS) kde toto nebudu muset řesit... A jinak každá spol. se k tomu asi postaví jinak, ale o trestný čin se podle mě nejedná :-)
Davex
Profil
Jiří Rozkovec:
Nebude to fungovat v případě, kdy hosting nenabízí aliasy k doméně zdarma. Obvyklá varianta je 1 prostor = 1 doména + subdomény, takže tam nelze bez vědomí hostingu zprovoznit další domény.
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Jestli vás za to hosting postihne nevím, ale je třeba si uvědomit, že to není zrovna košér. Platíte za jeden hosting, ale rád byste jich tam měl více. Nejlepší je dohodnout se přímo s hostingem, myslím, že Onebit snad dokonce více domén 2. řádu nabízí už v programu.
Jiří Rozkovec
Profil
Možná košér to trochu je, ale na druhou stranu, jako neziskový tvůrce webů, který to dělá pouze pro získání pár zkušeností navíc a poskytnutí zábavy pro ostatní, se mi nechce platit za každý stránky, který vytvořím. Reklama mi sice něco vydělává, ale těžko to pokryje mé momentální náklady: 3 weby, 3x90,-/měsíc = cca 3240,-

Nechci také odcházet na zahraniční hotmonster, kde se trošku bojím počáteční odezvy při načítání stránky, když si myslím, že tu máme dost kvalitních hostingů v ČR.

Těď jsem se ptal na one-bit a tam mají pouze pro web-optim 1 alias a web-profi 2 aliasy. A já hledám dobrý hosting, který by mi nabízel cenu cca do 100,- a poskytnutí 5 aliasů.

to Karel Dytrych: Je mi jasný, že za neférové využití mě nemůžou zatknout :-DD, ale spíš jsem se ptal na to, jak to řeší poskytovatel hostingu, když zjistí, že někdo využívá aliasy ne přesně podle jejich pravé funkce.. (př. výstraha, smazání druhého webu,...???)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Jiří Rozkovec:
Jestli jste student a weby máte nekomerční, tak vám u nás mohu nabídnout tarif student pro těch 5 webů (normálně je 25/měs./doména) ... nechal bych vám to jako 4+1 zdarma. Jestli chcete tak napište...
warman
Profil
Jiří Rozkovec:
to jsem si vzpomel na http://www.vshosting.cz/webhosting/ :) ale vas-hosting.cz a jeho nabidka je lepsi... jinak treba taky: http://www.bfsolutions.cz/cs/multihosting/ ale mel par problemu viz http://webtrh.cz/70536-bfsolutions-nechodi-maily-nenacita-backend

Karel Dytrych:
to ste mohl dat lepsi nabidku, de videt ze to dela jen pro zabavu :)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
warman:
Karel Dytrych:
to ste mohl dat lepsi nabidku, de videt ze to dela jen pro zabavu :)

No ale my to pro zábavu neděláme... :-) 4 s 50% slevou a 1 zdarma je podle mě dost dobré...
warman
Profil
Medhius:
Sry ze sem nenapsal driv... Ja si myslim ze je pro webhosting lepsi kdyz bude hostovat 3 projekty s navstevnosti 50 lidi za cenu jednoho hostingu nez 1 projekt s navstevnosti 1000 lidi za cenu jednoho hostingu...
Jiří Rozkovec
Profil
Karel Dytrych:
Dík za nabídku, prozatím si k vám dám jeden web a uvidím, jak budu spokojenej. Mimochodem ceny pro studenta máte opravdu dobrý!, to se musí uznat..
majooo
Profil
dufam ze sa dotycni nenastve ked to sem napisem ale ja som podobny dotaz pisal (ci mozem pridat dalsiu domenu) na http://www.bezobav.cz/ a dostal som (velmi rychlu) odpoved "Alias je zdarma. Pokud si obsah rozlišíte sám (jde to např. přes htaccess nebo PHP). "

0