Autor Zpráva
pohoda
Profil
Zdravim vas,
potrebujem vybrat vhodny webhosting pre narocnejsi projekt. Budem potrebovat vacsi priestor - priblizne niekolko GB. Potrebujem, aby rychlost bola dobra a hlavne aj technicka podpora aby bola dobra a hlavne rychla. Aby server bol stabilny, aby podla moznosti co najmenej vypadaval a samozrejme za prijatelnu cenu. Potrebujem aj podporu PHP, MySQL.
Mate dobre skusenosti niekto? Alebo neviete o nejakej porovnavacej tabulke?
Dakujem.
spartan13
Profil
pohoda:
Není problém vybrat i velice levný hosting, musíš napsat kolik jsi řádově ochoten investovat.

Např. spolehlivost pak je nej volba-onebit.cz nebo také C4 si nevede špatně
Nox
Profil
onebit, profitux
edit: omlouvám se, přehlédl jsem "náročnější projekt", každopádně mám zde velmi dobré zkušenosti s kvalitou provozu a podpory a její rychlostí a ostatní parametry vyhovují
u prvně jmenovaného je i možnost individuálně nastaveného tarifu (je možné změnit i v průběhu), ikdyž se to vyloženě na webu nepíše, což by se možná vztahovalo i na aspekty související s "náročností" projektu, obecně není problém se s nimi domluvit, vychází vstříc
Mistr
Profil
pohoda:
armin.sk?
mckay
Profil
pohoda:
Já bych doporučil OneBit.cz
Chamurappi
Profil
Reaguji na spartana13, Noxe, Mistra a mckaye:
Dodržujte laskavě pravidla. Jejich účelem není jen ochrana před spammery, ale i podpora smysluplnosti. Jednoslovné doporučení je sice zajímavý projev vděčnosti, ale tazateli je celkem k ničemu. Pokud jste spokojeni s webhostingem, na němž provozujete náročnější projekt, uveďte adresu projektu a jak dlouho ho provozujete.
spartan13
Profil
pohoda:
tak tedy takhle:
Víme, že chceš vysokou dostupnost (což předpokládám, že je více jak 99,9%)
Píšeš, že pro náročný projekt ale co je to náročný projekt? Aspoň řádově.

Mohu ti dát jednu obecnou radu, podle čeho jsem se řídil, když jsem scháněl hosting pro sebe, protože bez bližších informací ti nikdo moc nepomůže. A sice, pokud o nějakém hostingu uvažuješ, tak se neboj zeptat a klidně třeba napiš deseti hostingovým firmám. Minimálně najdeš hosting, kde je dobrá podpora a ochota.

Mohl bych ti říct, kde se mi dostávalo odpovědí jen na některé otázky ale možná se to nesmí takže raději ne..
Jinak můžu doporučit individuální dohodu mezi Vámi a webhostingovou společností. Můžete si tak ušít hosting přesně na míru a ušetřit nějaké ty penízky :-)

zde je ještě odkaz na měření dostupnosti:http://mereni.kyblsoft.cz/
pohoda
Profil
Zdravim,
po pátraní som začal uvažovať nad webhostingami websupport.sk a slovakhosting.sk . Mate s nimi niekto skusenosti? Vite ich niekto porovnať alebo doporučiť ešte lepší?
Ďakujem.
pohoda
Profil
Ešte by som chcel, ak by ste mi vedeli poradiť a porovnať rýchlosť jednotlivých webhostingov.
Ďakujem.
moazzi
Profil
pohoda:
Jak ti máme radit, když pořád neznáme tvoje nároky??? Upřesni kolik cca k tobě bude chodit lidí a jaký budeš mít cca traffic.
pohoda
Profil
Pravdupovediac nemam celkovú predstavu o počte návštevníkov, ale mala by to byť medzinárodná databáza firiem, takže predpokladám, že návštevníkov bude dosť. Dajme tomu, že asi 3500 návštevníkov denne. A traffic fakt netuším, nemam v tom vôbec prehľad.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Můžete se zkusit ozvat nám v případě zájmu... www.vas-hosting.cz pokud to bude náročnější tak bych doporučil naše virtuální servery.. máme je rozhodně za přijatelnou cenu.

0