Autor Zpráva
JAAkub
Profil
Poznáte nejaký dobrý free hosting ???
Aké máte s ním skusenosti ?? Môžete ho napísať sem !!!

(dúfam že sa táto téma ujme :D)
Enyeus
Profil
Žádný free hosting nemůže být dobrý. Dřív šlo Ic.cz, ale dnes to s ním jde z kopce.
Cup
Profil
mám zkušenosti s webzdarma.cz a ic.cz ... u web zdarma mě štvala neforemná reklama ... těžko se ty jejich pokaždé jiné bannery zakomponovávaly do designu. A také v poslední době mají nějaký problém ... nevím proč ale furt jim to vypadává. (14 zpět ... jak to je teď nevím).

co se týče ic.cz tak s tím jsem spokojenější, ale samozřejmě má také občas výpadky. Je tam dobré že si lištu s reklamou nastavíte na barvu jakou chcete a víc vás to nezajímá ... prostor 250 MB což je pro obyčejnou prezentaci dostačující.

Existují ještě další ale o těch nic moc nevím :)
JAAkub
Profil
Ano ic je celkom dobre ... ale ma maly priestor a je tam dost obmezeni ... napr. Maily max. 50/hod
moazzi
Profil
JAAkub:
Mám zkušenosti s ic.cz a také hostuju

ic.cz jak bylo řečeno 250MB prostoru ale u mě tam bylo docela pomalé načítání a nahrávání na FTP. ale zase celkem malá reklama.

hostuju tam jsem opravdu na to, že je to free spokojen. prostor 1GB což je víc než dost. Rychlost poměrně slušná, výpadky u mě minimální ale zase velké reklamy.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Mrkněte sem http://www.hostingy.cz/freehosting-php+s1.html ... třeba si něco vyberete.
JAAkub
Profil
moazzi:
Aku to ma stranku ???
Radek9
Profil
Enyeus:
Žádný free hosting nemůže být dobrý.
Já mám jiný názor.

JAAkub:
Doporučil bych vám Endoru. Je to velice kvalitní freehosting. 2GB místa, neomezeně MySQL účtů, dobrá správa, …
JAAkub
Profil
Radek9:
Pocul som ze sa tam automaticky instaluje redakcny system. To by som nechcel. Je to pravda ??? A funguju tam subdomeny cez mod_rewrite ??
Radek9
Profil
JAAkub:
Neinstaluje to automaticky. Je ale možné si to od nich nechat nainstalovat.
Mod_rewrite tam je.
Enyeus
Profil
Radek9:
Obecně mě free hostingy nevadí, spíš jen ty české. Třeba zahraniční www.000webhost.com/ je vcelku v pohodě. Ale zadarmo nemůžeš čekat kvality placených hostinů.
JAAkub
Profil
Radek9:
Tak ho dnes vyskusam :D
imploder
Profil
http://stonerocket.net/ - zahraniční freehosting (server je v Brooklynu v USA), nevyžaduje reklamy, na základní tarif stačí 10 kvalitních příspěvků do tamního fóra.
TLD na výběr dvě: wsr3.net, stonerocket.co.uk
250 MB místa, 15 GB přenos/měs. 3 subdomény (tj např. subdom1.wsr3.net, subdom2.wsr3.net, subdom3.wsr3.net); 10x e-mail, 3x mysql, CGI, Perl, PHP5, Python, .htaccess, mod_rewrite, administrace přes cPanel.

Server je rychlý, s wz.cz se to nedá srovnat. O hosting je potřeba požádat na fóru adminy a říct, co tam bude, účet zakládají admini osobně. Je to čistě na osobní projekty (1 hosting na 1 člověka; sledují se kvůli tomu IP adresy). Kdyby někdo obcházel pravidla nebo dělal bordel na serveru, zcela jistě ho vykopnou.

Přestal jsem stonerocket.net používat po tom, co server někdo hacknul, ale od té doby to určitě dali do pořádku. Je to asi nejlepší freehosting co existuje. Narozdíl od 000webhost.com je stonerocket.net čistě freehosting, ne odnož komerčního hostingu (placený hosting nenabízí).

Jinak je v zahraničí freehostingů srovnatelných s českýma málo (pokud uvažujeme kolik zemí na světě je), ČR je asi freehostingová velmoc nebo neumím hledat.

0