Autor Zpráva
és
Profil *
Nevím kam dotaz zařadit, tak to dam sem. Jaký je nejlepší webhosting, proto kdybych chtěl dělat web s online filmy , a s redakčním systémem wordpress. Bylo by tam velké množství příspěvků.

Děkuji

Moderátor Chamurappi: Titulek „Dotaz ohledně webu“ vůbec nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Moderátor Chamurappi: Přesouvám do kategorie Hosting. Chceš-li do tohoto vlákna psát, zaregistruj se.
spartan13
Profil
és:
Jde o to, kolik tam bude cca lidí, jaké budou mít ty filmy rozlišení. Velké množství příspěvků to je co? 1 000 nebo 1 000 000?

Jestli chceš filmy, tak tam bude asi velký přenos dat, takže také vysoká cena, podle mého by to chtělo minimálně virtuální server.

//jen moje rada, pokud neumíš programovat a chceš udělat opravdu velký projekt, tak se ti potom vyplatí někomu zaplatit za vytvoření efektivních stránek, protože ušetříš na hostingu.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Identickou situaci jsem řešil 1,5 roku zpátky s jedním klientem. Je to jednoduchá matematika:
1) fungovat na wordpressu "zdarma" a platit cca. 4-5 tisíc Kč měsíčně za relativně slušně vytížený vyhrazený managed server
2) dát si za 10-15 tisíc naprogramovat CMS dle potřeb a platit měsíčně cca. 250-300 Kč

Pokud chcete existovat na opensource projektu kde bude enormní množství záznamů v db nebo vysoká návštěvnost, nikdo Vás trpět na běžném webhostingu nebude, především když budete čerpat 40-50% výkonu serveru.

0