Autor Zpráva
Dunemaster
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně výběru hostingu. Mám dvě otázky:

1. Jsou s Pípni pořád problémy?
2. Můžete mi nabídnout jiný hosting, který umí to samé a za podobnou cenu?
warman
Profil
Dunemaster:
1. ze by sis procetl forum?

2. Ze by sis procetl forum?

edit: Chtelo by to napsat, kolik chces mista, memory limit apod :) respektive napis co na tom budes provozovat ;)
Dunemaster
Profil
Mě by například plně vyhovoval tarif Mini na Gigaserver.cz, ale 700 i s doménou je moc. Kapusta stojí něco málo přes 500. To už je lepší. Není ale něco ještě levnějšího?

Slyšel jsem také, že si někdo na Kapustě dohodl zvláštní podmínky (chtěl méně místa a bylo to pak levnější). Chci se zeptat, jestli nemá někdo s tímto nějaké zkušenosti.

Na Pípni jsem se ptal z důvodu, že na jejich stránkách čtu: "31.01.2010 Během ledna došlo k fyzickemu přesunu veškerých serveru do nového telehouse TTC."
Ale stejně jsem Pípni už odpískal...

Požadavky stručně: min. 200MB, PHP 5.2+, MySQL, PHPMyAdmin, GD knihovna, Cron, .htaccess, mod_rewrite, pokud možno by tam měl jít Nette Framework
armin
Hosting armin.sk
Profil
Dunemaster: Slyšel jsem také, že si někdo na Kapustě dohodl zvláštní podmínky (chtěl méně místa a bylo to pak levnější). Chci se zeptat, jestli nemá někdo s tímto nějaké zkušenosti.

http://kapusta.cz/kontakt => email, ICQ, telefon. Proč se nezeptat přímo zdroje? Když chceš vyměnit olej v autě, tak taky se nebudeš ptát v mlékarně. Ono to je tady postupem času pořád horší (neber to osobně), že se zde lidi ptají na věci, které jim zde nikdo nemůže potvrdit ani vyvrátit. Dost že se zde na veřejné diskusi neřeší změna hesla na email, ftp, ...
Dunemaster
Profil
Dobře, já jen abych "netrapčil", tak jsem se pro jistotu zeptal nejdříve zde.
panther
Profil
Dunemaster:
tak jsem se pro jistotu zeptal nejdříve zde.
až nebudeš vědět, jaké si chceš koupit auto, taky se raději zeptej zde.
warman
Profil
panther:
Dunemaster:
„tak jsem se pro jistotu zeptal nejdříve zde.“
až nebudeš vědět, jaké si chceš koupit auto, taky se raději zeptej zde.
Tak to bylo OT jak svina :D:D


Dunemaster:
jinak, co jsem tak slysel, tak kapusta posledni dobou chabne :) levnejsi budes mit JEDINE freehosting :)

0