Autor Zpráva
Sirius
Profil
Zdravím,
hledám hosting pro stávající projekt, jelikož současný poskytovatel příliš nevyhovuje. Můžete mi prosím nějaký vhodný poradit? Spěchá. Tady jsou podmínky:

- prostor alespoň 500MB
- cca 100 e-mailů
- 3 aliasy - teda snad je to ono, prostě přístup ke stejnému webu z hlavní domény a ze dvou, na kterých to běželo v minulosti
- MySQL 5
- cena není nejdůležitější faktor, spíš jde o spolehlivost, dostupnost a aby s tím majitel webu neměl moc práce
- domény pravděpodobně zůstanou u stávajícího registrátora (aby to nebylo jednoduché, tak některé byli registrovány dávno v minulosti a nedaří se dohledat kdo spravuje DNS záznamy, současný registrátor to prý není, ale dokud se platí faktury, tak to funguje... aspoň tak jsem se to dozvěděl)

Koukal jsem na několik různých webhostingů a nemůžu se rozhodnout. Většinou všichni poskytují málo e-mailových schránek a musí se sáhnout po nejdražším programu jen kvůli těm mailům.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Můžeš se podívat i na naší nabídku jak ti budeme vyhovovat. Myslím že klienti jsou spokojení... www.vas-hosting.cz
mattyZEM
Profil
Nekonečno e-mailů ještě nemají všichni poskytovatelé webhostingu?
Sirius
Profil
Karel Dytrych:
Díky za rychlou odpověď. Vypadá to zajímavě, určitě zvážím. Jenom mám dotaz ohledně těch aliasů. Když přistupuji na web přes doménu, která je jako alias, tak jsem přesměrován na hlavní doménu, nebo mi v adresovém řádku zůstane to co jsem zadal? Nikdy jsem tohle nemusel řešit, tak nevím...

mattyZEM:
Evidetně asi ne. Maximálně tak neomezeně aliasů. Možná jsem ale jen narazil na špatné společnosti.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Sirius:
Karel Dytrych:
Díky za rychlou odpověď. Vypadá to zajímavě, určitě zvážím. Jenom mám dotaz ohledně těch aliasů. Když přistupuji na web přes doménu, která je jako alias, tak jsem přesměrován na hlavní doménu, nebo mi v adresovém řádku zůstane to co jsem zadal? Nikdy jsem tohle nemusel řešit, tak nevím...

Možné jsou obě varianty... pokud je to alias, tak vám adresa zůstane... pokud nás požádáte o alias-přesměrování... tak se adresa změní.
mattyZEM
Profil
Sirius:
špatné společnosti.
Já jsem narazil na všechny, které měli minimálně 1 000 e-mailů, což je v některých případech až dost :)
Dranel
Profil
Sirius:
Mrkni na C4 Webhosting. Mám s nimi dobré zkušenosti, doporučuji hlavně díky skvělé podpoře. Pokud bys chtěl více e-mailů, koukni na Český Hosting - s nimi už však neporadím.
mckay
Profil
Sirius:
Já bych doporučoval OneBit :o). Hostuju tam, kamarád také a nemám s tím problémy :).
Sirius
Profil
Díky všem za rady.

0