« 1 2 »
Autor Zpráva
ZIMINIX
Profil
Chtěl bych se zeptat jestli už někdo Vás vyzkoušel InetHosting.cz. Mají totiž velmy lákavé ceny a stránky ujdou. Já zatím vyzkouším testovací provoz a na MrAlert.com začnu testovat přístupnost.
Timy
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=55 68 tady se to řešilo
Fred
Profil
ZIMINIX Ty jo díky: http://mralert.com/
blast3r
Profil
ZIMINIX
PHP Version 4.3.11 - No fuuuj, Na OOP v PHP mozes zabudnut ;)

Timy
Ten odkaz co si tu dal, ten viedol na topic interhosting.cz
ZIMINIX
Profil
No, já jsem zkoušel ten jejich testovací provoz a popravdě jsem to ani nedokázal zprovoznit. Oni tu administraci totiž mají strašně nepřehlednou. Jinak ten MrAlert.com, já tam už testuju Ufouni.cz, Savana.cz, FlyWeb.cz, Český-hosting.cz a B-a-n-á-n.cz. A řeknu Vám, nejlíp si zatím vede Savana. A na dně je kdo jiný než B a n á n.
gorge_No1
Profil
já tam už testuju Ufouni.cz, Savana.cz, FlyWeb.cz, Český-hosting.cz a B-a-n-á-n.cz. A řeknu Vám, nejlíp si zatím vede Savana. A na dně je kdo jiný než B a n á n.


o hostuju.cz nebo o isol.cz nemáš povědomí? děkuji
Timy
Profil
blast3r
Ten odkaz co si tu dal, ten viedol na topic interhosting.cz -- inetHosting.cz/interhosting.cz ok, už chápu:-) trošku jsem to popletl... Ok, moje chyba
ZIMINIX
Profil
To gorge_No1: Hostuju.cz jsem začím teďka testovat. Isol se mi taky líbí, ale nikde tam nemají reference, takže začnu testovat jejich web. Ovšem jestli to bude tak jako na B-a-n-á-n-u, který mají svůj web na zvláštnim serveru, tak to asi k ničemu nebude. Jestliže máte zájem o výsledky napište mi na mail a já tam Váš email přidám. Každý den Vám potom přijde přehled o minulém dni(kolik testů z x neprošlo). Jestlim máte zájem tak pište.
gorge_No1
Profil
ovocný web má diskuzní forum na servru b01, kde je php5 a který se využíva i na některé náročnější projekty. děkuji za nabídku a píšu... :-)

p.s.: isol má safe mod off!!!
Anonymní
Profil *
ZMINIX: testuješ i inethosting.cz ?
ZIMINIX
Profil
InetHosting.cz radši netestuji. Chtěl jsem si otestovat doménu 3.řádu, ale jaksi se mi to nepodařilo zprovoznit. Né, že bych to neuměl a já se v tý jejich adminsitraci prostě nevyznám. :-)
Jestli tam máš subdoménu, tak sem hoď link a já to přidám do testování.
bracha
Profil *
zajimalo by mne, proc davate takovy duraz nato, ze ma nejaky hosing PHP SAFE MOD OFF. Vzdyt to jste sami poti sobe, protoze otvira radu bezpecnostnich problemu a chyb. PHP SAFE MODE ON neni zadny problem. Kdo umi psat aplikace, tak jej nijak neomezuje a pri dobre konfiguraci hostingu se dovede ucinit stejny vysledek.
Harry_
Profil *
Tak jaké jsou výsledky?
Lukyn
Profil *
Smazáno moderátorem. Tento thread je o zkušenostech s IntetHostingem. tohle sem nepatří...
phoenix
Profil *
jestli se nepletu tak u isolu je mozno domluvit skoro na vsem a kdyz sem mel problem s phpBB tak mi to kluci z isolu taky nainstalovali ;o) jenom skoda ze ne vzdy jsou online ...
Šlaha
Profil
Můžu se přitad, isol je dobrý hosting (alespoň se mi zatím zdá), jenom zonlajnit technickou podporu
Zdeno
Profil *
Tady přihazuju link a IH. Testuje se moje doména, nikoliv IH.cz.
monitor.inethosting.cz Testing je každou minutu
razzi
Profil *
Zkušenost s inethostingem hořká. NEDOPORUČUJU! Typická reakční doba technické podpory je 1 den až nikdy, výpadků nepočítaně, a když se ozvete, vypovědí vám smlouvu bez právního důvodu a hrozí trestním oznámením, zoufalci. Pryč od nich!
hadzim
Profil
ahoj,
to: George_no1
a co je na safe mod off v neporadku ?
me to vyhovuje.
hadzim
elipsoid
Profil *
Od inethostingu radsi dal. Hostoval jsem tam pul roku. Vypadky ob den - nevysvetlene, podle inethostingu zadny vypadek nezaznamenali. Administrace absolutne neprehledna (navic ve Firefoxu blbne). Vrcholem bylo, kdyz po jakemsi udajnem padu serveru nahrali asi mesic stare zalohy a nikomu nic nerekli. Zadnej email, zadna omluva. Nedoporucuju.
Anonymní
Profil *
Poraďte ako pánovi Požárovi dokázať, že sú výpadky, že neodpovedá na maily, že je arogantný a nie môj prístup je kritický ale jeho že je neprofesionálny. :-P
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Zdravím,

nemám zkušenosti s Inethostingem ani s pane Požárem, ale řekněte mi, proč tohle chcete dokazovat někomu o kom jste přesvědčen, že takový je? K čemu Vám to je? Pokud skutečně někdo pro Vás nabízí nevyhovující služby, najděte si jiného dodavatele. Dokazovat někomu,že neodpovídá na e-maily je asi zbytečné, nemyslíte? :)
Martin Kuželka
Profil
Ještě bych dodal, že zde asi došlo k záměně názvů hostingů - pan Požár, pokud se nepletu, stojí za hostingem Interhosting.cz, ne Inethosting.cz.
quinux
Profil
Matěj Kloubek
Přesně tak, dokazováním se nic nevyřeší, teprve až začnou odcházet zákazníci tak provozovatel sám příijde na to, že něco dělá špatně :o)
black
Profil *
Interhosting, to je dalsi perl amezi hostingy:
Zd ejsou lzive iformace:
99,989% záruka dostupnosti - pokud ano, musi vracet penize, dostupnos tmaji kolem 99,6%
24/7 technická podpora - na emailu (to ma tedy kazdy)
Individuální přístup k zákazníkům - individualne se odpovida na email (to ma take kazdy)
Servery na páteřní síti - to je uz snad normalni
Moderní datacentrum - njn, tam kde maji servery, to je mozna moderni, ale servry jsou treba bazarove desktopy

Opet jako kazdy mene korektni hosting uziva slova jako "profesionalni", "nejlevnejsi" atd. Proste rikanka stale dokola.
David Požár
Profil *
black:

Vážený uživateli "blacku", jsem opravdu poctěn Vaší kritikou na kvalitu služeb InterHostingu. Byl bych Vám opravdu vděčný kdyby jste napsal název domény kterou jste kdy u nás hostoval! Snažíme se pro klienty dělat maximum, webhosting rozhodně neběží na desktopu, ale na serverech které nám dodává náš smluvní partner společnost Gigant Group s.r.o (MUJHOST). Nejsme jejich dealery ale máme u nich serverhosting ve variantě "SuperMicro Server - Pentium 4", což jistě potvrdí i vedení společnosti. Co se týče podpory pro zákazníky tak nutno dodat že se od levných hostingů opravdu lišíme a to způsobem jakým podpora funguje, protože ač tomu nebudete věřit, tak nám kolem půl třetí ráno zavolá zákazník že potřebuje nastavit pokud možno hned to a to a prostě to má nastavené ještě ve tři ráno. Zkuste zavolat ve tři ráno na Český hosting (který je pro nás vzor pro všech stránkách) nebo na ISOL.cz, *******, SAVANA.cz, atp. Nezvedne Vám to nikdo, to je již ověřené. Závěrem bych chtěl napsat že lidé jako "black" asi nezkoušeli provozovat web hostingovou firmu za dnešních podmínek na trhu, daňových odvodech atd. ale přál bych jim aby si to mohli vyzkoušet a jsem zvědav jak by reagovali na lidi kteří jsou schopni napsat stejný příspěvek jako black.

Pěkný večer
David Požár
INTERHOSTING.CZ
black
Profil *
DAVID POZAR: dekuji za odpoved, rozhodne jsem pro vecnou diskuzy, ale ja jsem nehodnotil kvalitu vasich sluzeb, protoze jsme u vas nikdy nehostoval a ani bych si to nikdy nedovolil, protoze pro me s vasi cenovou politikou a "pocitem" nejste seriozni firma, ktera ma nejake vyrazne zazemi. Take jste sam potvrdil, ze si defakto jen pronajite jeden server o 2. subjektu a jedete na jejich zeleze, kde mate veskere sve sluzby. Nebo jich mate vice? Z vasi reakce to neni poznat jinak, nez ze pisete, ze to provozujete na znackovych serverech, ale to jsou opet jen reci. Vydel jste alespon ten server, ktery vam pronajimaji? Asi tezko, pokud se nepletu, vetsinou pokud si pronajimate linku a HW, tak nikdy ten server ani neuvidite. Nerikam, ze je spatny, ale proste je to hodne zvlastni. Jinak je hezke, ze mate zapnuty telefon i v noci a zzvedate ho, ale to neni zas takov avyhoda, ono totiz na hosting, ktery slape jak ma neni nutne volat, proste neni nutna jakakoliv komunikace, proto to nevidim jako problem, ze se nedovolam v noci na nejake cislo. Ostatne na kontaktni linku ceske energetiky jsem se take nemohl asi 4 hodiny behem dne dovolat, nez jsem se dovolal, takze tady bych to nevidel jako nejake plus firmy, ci nejaky ukazatel serioznosti. Telefonovat vzdyt umi kazdy, ale nastavit sluzby tak, aby fungovali bez zbytecnych dalsich zasahu, to uz chce nejake umeni. A to ze to nezvedaji jinde, no jak casto jste to testoval, nebo berete za sve ten chaby pokus jednoho webmagu, ze si v noci zavolaji na hostingy a zda jim to nekdo do 6ti zazvoneni veme? Jinak zkusenosti s hostingovymi stroji mam vice nez dost, al enebudu zde uvadet jake a kde a nemam potrebu to komukoli zde dokazovat, jen mi proste nesedi kvanta hostingu, co se vyrojili jako houby po desti a nabizi "profesionalni" hosting za "nejnizsi ceny v CR" a pritom lzou, prtooze profesionalni znamena uplne neco jineho, nez jen to napsat a nejlevnejsi take mnohda nejsou. Bral bych, kdyz nekdo napise ze jsem levny hosting, to do nejake ceny 100-150/mesic beru, ale nejlevnejsi? TO je klamava reklama. Ted nemyslim primo vas hosting, nechci se v tom jiz pitvat, ale jen jsem delal hodnoceni vaseho popisu a me to slovicka nesedi, jak kazdy druhy hosting klame superlativy a pritom vse bezi na usmudlane P4, kd ebezi VSECHNO. No dokud je 50 zakazniku, tak to jde, proc ne, neni nutne vetsi vykon, ale co zalohy? Zlaohy na jinemd isku stejneho serveru nemaji moc vyznam. Tak jsem se trosku rozjel a cekam dalsi rozvireni tohoto tematu.
David Požár
Profil *
black

Narážíte na to že poskytujeme webhosting za hodně nízké ceny, bohužel nemůžeme jinak.
Dnešní trh je přesycen "webhostery" kteří tlačí ceny níž a níž...někde jsem dokonce viděl webhosting za 100Kč na rok s nějakou garancí. Myslím že asi takových 60% českých zákazníků NEZAJÍMÁ ani tak kvalita služby ale spíše cena a ta by měla být co nejnižší. Zkusím názorně vysvětlit proč máme ceny takové jaké máme:

Představte si že máte pekařství, pečete koláče a prodáváte je za 10Kč/ks, byznys kvete a vy jste spokojen.
Za rok si vedle Vás postaví pekařství nějaký instalatér, co rozhodně danému řemeslu nerozumí ale ví že nakoupí koláče v kauflandu za 5Kč/ks a prodá je za 7Kč/ks. Je mu jedno že si na tom trhne jen 2Kč protože on to má jako vedlejšák a tudíž se spokojí i s malým ziskem, ale vy budete muset snížit cenu svých koláčů také na nějakých 7Kč/ks protože zákazníci budou chodit k tomu levnějšímu a vy přece zákazníky nechcete ztratit. Jelikož jste snížil cenu koláčů tak hold máte méně pro sebe ale zákaníci to na kvalitě koláčů nepoznají, bohužel vy na své peněžence ano. Takhle to tu bohužel vypadá, proto ty nízké ceny. Dále jsou ceny ovlivněny také tím že většina zákazníků si objedná např. 1000 MB prostoru a přitom využijí jen cca. 17MB což znamená že se jich na server vejde podstatně víc.
black
Profil *
No to je vas problem, tedy webhosteru, ze kazite trh a snizujete ceny. Ono to nastesti o cenach zas tak uplne neni a srovnavat hosting s rohlikama je dosti neobratne. Dl emeho normalni zakaznik nepozna rozdil mezi hostingem za 1000 a nebo hostingem za 400 na rok. TO je dle meho jedna a tataz cena. Bavime se tu o zakaznicich typu "franta vomacka" ktery si chce dat svuj web z dovolene a to tedy jde po cene. Jsou hostingy, kteri timto trpi a seriozni zakaznik s firemnim webem k nemu nikdy nepujde a bude sbirat jen ty franty vomacky, ktery po roce neprodlouzi, protoze je to prestane bavit. Hostingu bylo vzdy hodne a bud ejich vzdy hodne, ale spicka je stal ejedna, je to 5-10 webhosteru, ostatni jsou loseri, kteri to jednouz abali, protoze na uziveni to mozna je, ale bez rostouciho potencialu nema smysl se dale s tim trapit a radeji jit delat technika k nejakemu webhostertu bez starosti a nervu.
Zaklad kazdeho hostingu je KVALITA, zazkanici to postupne poznaji, rozkrikne se to a webhoster bud emit vice a vice zakazniku, ale za 17 kc mesicne tu kvalitu jim nikdy nedate, protoze to nemate duplicitne jistene X diskovymi poli, nemate na kazdou sliuzbu hned zalozni systemy, to za tu cenud elat nejde a proto u vas vzdy budou jen frantove omackove a to je nutne, abyste to pochopil, nehnete se z mista. Pocet domen vam vzroste, nez se naplni obratovy rok a vy poznate, ze vam prodluzuje hosting jen 1/10 zakazniku a novi moc nepribyvaj, tedy pribyvaji stale stejnym tempem, takze nic moc. Tohle postihlo mnoho hostingu. Jakmile se prekotil rok, najednou narust domen stagnbuje, dosahli totiz sveho maxima s malymi odchylkami a ted je jiz na nich, zda maji kvalitu a tudiz zakaznici bubou pribejvata nebo budou stale a jen farantove vomackove.
pity
Profil *
však interhosting neměl nedávno ani vlastní servery http://www.owebu.cz/webhosting/vypis.php?clanek=324
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0