Autor Zpráva
Jasper
Profil *
Mate nekdo skusenosi s freehostingem od forpsi? Uvazoval sem ze ych od nich koupil domenu *.net za 160 kc na rok a k tomu si od nich dal freehosting. Jedine co mi trochu vadi je garantovana dostupnost 97%. Pisou tam ze vypadek muze byt as 21 hodin mesicne...
Ivorius
Profil
Připrav se že budou problémy. Já tam hostoval. Ale přešel jsem k freehosting.cz Zaplatíš sice o hodně víc za doménu, ale ten hosting je paráda. Výpadky jsou minimální a navíc máš povoleny upravy .htaccess a také mod rewrite
Šlaha
Profil
Vzhledem k tomu, že mě http://freehosting.cz hodil na http://www.forpsi.com/webhosting/?lang=&cu=, nevím, kde bereš to nadšení
Jasper
Profil *
Ja se v techto vecech moc nevyznam. Kdyz si zaregistruju domenu za levne prachy u forpsi, muzu si dat hosting nekde jinde? Ma to neco spolecneho s "Volba DNS serverů" kterou mam udelat pri registraci domeny na forpsi? Standartne tam je ns.forpsi.net ...
Šlaha
Profil
Já myslím, že je to možné. Ale musíte dát pozor, ať s tím souhlasí obě strany (registrátor domény a hosting).
Jasper
Profil *
A to se nastavuje pomoci toho DNS?
Petr Stříbný
Profil *
kdyz chcete zmenit dns a hostovat jinde, neni to u forpsi problem - pokud nejde zmenit dns vlastnorucne, poslete jim email
Šlaha
Profil
Jo, pomocí DNS
Jasper
Profil *
takze jestli to dobre chapu, kdys mam nejaky freehosting, ktery podporuje domeny 2 radu, tak mi daji i ty dns adresy, ktere pak napisu na tom forpsi? (+ zaplatim :Při používání jiného DNS účtujeme poplatek 42 CZK ročně)...

btw neznate nejaky dobry freehosting, abych si k nemu mohl dat tu domenu...
Petr Stříbný
Profil *
freehosting s vlastni domenou podporuje pipni anebo forpsi - teda myslim
registrator domeny - od koho mas domenu koupenou - on ti muze zmenit ty dns - jestli si uctuje poplatek za to ze ti dns hodi ke konkurenci je to mozne
Klára
Profil *
Po dlouhém váhání jsem forpsi zkusila a šlape, u sebe jsem nikdy na problém nenarazila. Pak na tom běží ještě něco u nás v práci, desítky přístupů denně, tak u toho si všimnem, že je to občas třeba hodinu hůř dostupné, ale není to nic tragického.
Hodně asi záleží, na co to chceš. Jestli firma nebo osobní stránky s fotkami z dovolené.
Jasper
Profil *
To Klára: a to mas freehosting?
Klára
Profil *
Jasper
Jo. Freehosting s dom0nou .net
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0