Autor Zpráva
fotofoto
Profil *
Jaký doporučujete hosting pro Fotografa? Kde bude něco málo o mě a hlavně fotky?
S čím máte skušenosti a hlevně tobude galerie.
Koukal jsem na *******, přišel mi celkem výhodný a párkrát jsem o něm slyšel, tak bude asi i dobrý ne?

Děkuji zaradu.
fotofoto
Profil *
*** banan . cz
__construct
Profil
Ja som na tú firmu počul(čítal) len kritiku ..
Nox
Profil
Já o něm slyšel dost, ale nikdy nic dobrýho...což můžeš usoudit i z toho ohvězdičkování

Nebo je to zase Kaluža-strikes-back thread? :)
fotofoto
Profil *
a jaký mi teda doporučíte?
fuckin
Profil
gigaserver.cz, c4.cz, stable.cz, onebit.cz
warman
Profil
gigaserver-nedavno se s nim stalo co s ******* v blede modrem, jen se o tom tolik nemluv. ty dalsi 3 jsou celkem dobre, ja doporucuji c4.cz ;)
Hitman
Profil
Služby u ******* využívám a jediný problém jsem měl s technickou podporou. Když chceš nahrát zálohu, musíš jim asi 10x napsat a po 14ti dnech ti ji nahrají :-).

Ale pro fotografa je to nevyužitelné, doporučil bych spíše gigaserver.cz, nebo kapusta.cz (oba hostingy využívám a vše v pořádku (jen u kapusty se mi nelíbí názvy databází, ftp, atd.)).
Vanda
Profil
fotofoto:

Dobrý den,
můžu Vám nabídnout služby webhostingu Flyweb.cz, například tarif Pioneer. Záleží na tom, kolik prostoru pro svou prezentaci potřebujete. Máte-li nějaké dotazy, učtitě mne neváhejte kontaktovat.

Vanda (Flyweb.cz)
Timehosting
Profil
Muzete vyzkouset Timehosting.cz
Plati se pouze za spotrebovany vykon.
Diskovy prostor neomezujeme.
Priklady cen za hostovani podle navstevnosti najdete v referencich.
Marek Prokop
Profil
Pro fotografy samozřejmě http://www.flickr.com/.
Joker
Profil
Ta platba za spotřebovaný výkon (Timehosting) by mohla být zajímavá pro web, který bude asi náročný na diskový prostor, ale nenáročný na výkon serveru.

Ze zmiňovaných mám zkušenosti s gigaserver.cz, vcelku bez problému.
O Banánovém hostingu svědčí už to, že jeho název tu je sprosté slovo- kvůli spamování, včetně „nezávislých“ testů zaslaných „anonymním“ uživatelem přes anonymizér. Dále tu bylo třeba neplnění slibů, no a nedávno několikrát za sebou hacknuté servery.
__construct
Profil
Hitman:
jen u kapusty se mi nelíbí názvy databází
Pred názov databázy strčia Tvoje zákaznícke číslo - čím pravdepodobne predchádzajú chybám pri duplicitných názvoch .. Mne osobne je to jedno - názov DB zapisujem len raz - do config skriptu ..

s kapusta.cz som spokojný, až na jednu maličkosť - používajú PHP 5.2.0 - čo mi zabraňuje používať jedno ORMko, ale toť vše ..

Inak súhlasím s Jokerom, pokiaľ sa dotyčnému jedná o diskový priestor je timehosting.cz dobrá voľba - pred nedávnom som si tam objednal hosting na jednu doménu (ešte som nemal časť pustiť sa do toho projektu) , tak dúfam že budem spokojný :-)

0