Autor Zpráva
Argonisius
Profil
Dobrý den,
hledám spolehlivý freehosting (PHP, MySQL, email, žádná reklama). Počítám s tím, že si koupím vlastní doménu. Na tomto hostingu hodlám mít vlastní blog (wordpress), důležitá je spolehlivost.

Jaký byste mi doporučili?
drvaca
Profil
Z mnou testovaných mi přišel nejlepší zatím nhx.cz .
Cigáň
Profil
Mne kludne v pohode slape aj pipni.cz
Vanda
Profil
Dobrý den,
můžu Vám nabídnout služby webhostingu Flyweb.cz. Vám by mohl vyhovovat tarif Pioneer. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Vanda (Flyweb.cz)


Omlouvám se, špatně jsem si přečetla poptávku. Tarif neni FREE.
mckay
Profil
Argonisius:
Já mám dobré zkušenosti s Endora.cz - je to spolehlivý webhosting a vkládá malou reklamu v podobě odkazů (asi pěti). Pokud se časem rozhodnete, že by jste potřeboval lepší hosting, stačí si zaplatit plus program - odstraní reklamu, zvýší prostor a omezený traffic už není omezený.
Hitman
Profil
S tou žádnou reklamou nevím, ale pokud ti nevadí minimální reklama, myslím že bys mohl vyzkoušet ic.cz - php, mysql i email tam je, jen mají někdy zatíženej server.
warman
Profil
Hitman:
někdy? spíš furt :D

Argonisius:
spolehlivý freehosting nenajdes. Ale jinak ta endora bude asi tak nejlepsi
Timehosting
Profil
Freehosting bez nejake formy reklamy, a aby byl spolehlivy, snad ani neexistuje. Provozovatele musi nejakym zpusobem vydelat na naklady.

Muzete vyzkouset nasi sluzby Timehosting.cz, kde platite pouze za spotrebovany vykon serveru.
drvaca
Profil
On asi zakladatel na tuto diskusi již nezabrousil, že? Inu, řekl bych, že diskuse zde nemá již cenu.

Timehosting:
Ne každý si nějak vydělává, například mnou zmiňovaný nhx.cz prostě hostuje jen tak zadarmo, a nijak na tom nevydělává :)
warman
Profil
drvaca:
no to bude taky tim, ze ten clovek to hostuje asi u sebe doma nebo to ma v serverovne klfree a tudiz naklady na provoz budou minimalni. Ale jinak pekny hosting, ale kazdy projekt asi nenecha hostovat jak normalni freehosting ;)
jessiie
Profil
Argonisius:

Pokud chcete mít profesionální, spolehlivý a kvalitní webhosting zdarma s balíčkem služeb, podporou, s 5 subdoménami, bez reklam, s možností vkládat své reklamy atd., doporučuji 000webhost.com. Mám s tímto poskytovatelem výborné zkušenosti. Všechny webhostingy co jsem kdy vyzkoušela se tomuto zdaleka nevyrovnají. Dále máte možnost si u nich zřídit k free hostigu placenou doménu např. mujweb.com, info atd., nebo naopak za velice slušnou cenu ( na rozdíl od našich poskytovatelů webhostingu) koupit premium účet s doménou zdarma.

Balíček služeb zahrnuje:
- 1500 MB prostoru na disku, 100 GB pásma
- CPanel Powered hosting (toto je báječná záležitost, podívejte se co vše panel nabízí a budete mile překvapen))
- Zdarma subdoménu nebo vlastní doménu
- Více než 500 stránek šablon připraveno ke stažení
- Možnost snadného použití webových stránek Builder
- Zdarma POP3 Email Box s Webmail přístupem
- FTP a web se správcem souborů
- PHP, MySQL, Perl, CGI, Ruby.

Jedním kliknutím automaticky nainstalujete tyto skripty:
* WordPress
* Blog b2evolution
* Joomla!
* phpWebSite
* SMF (Simple Machines Forum)
* Coppermine - fotogalerie

- A mnoho dalších ...

Moderátor Str4wberry: Odstraněn affiliate odkaz.
Davex
Profil
jessiie:
Affiliate odkazy nejsou povoleny a ten hosting si doporučení nezaslouží, protože na stránky vkládají odkazovou patičku (rozbíjí AJAX), občas weby vypínají, kradou chybové stránky a mažou weby po 30 denní neaktivitě.
jessiie
Profil
Davex:

To možná bývalo, ale já dnes žádnou jejich odkazovou patičku na svém webu nemám a jsem se službou moc spokojená :-)

0