Autor Zpráva
fimmos
Profil
dobrý den,
připravuji už nějakou dobu stránky a teď se rozmíšlím pro doménu a hosting...
doménu chci .com kvůli ceně za rok, .cz nemá smysl, protože to není pro firmu
a teď hosting...
dobrou nabídku má ceskyhosting.cz, jenže ten nemá jedinou věc, která mi tam chybí a to php 5, tu pro mé stránky potřebuji. Psal jsem na podporu, ale odepsali mi, že do konce roku by to tam mělo být, jenže na ježíška čekat nehodlám. Ještě musím zmínit jejich cenu, která s dphp je dobrá.

Dále jsem prozkoumával různé hostingy a jako dobré mi přišlo pipni.cz, za 100 Kč měsíčně je 1000 MB a traffic 30 GB s php 5. Přemýšlel jsem nad tím trafficem, ale myslím, že bych se do něj v pohodě vlez. Mám v plánu menší stránky s diskuzí pod články, fotoblog atd, žádné velké datové soubory.
Jenže někde slyším na pipni.cz samou chválu a někde zase nadávky, že mají dost výpadků atd.

Co si myslíte vy a co bys jste mi poradili?
Potřebuji php 5, trochu prostoru, slušnej traffic, možnost mod_rewrite aspoň a slušnou cenu.

díky
Martin Kuželka
Profil
Zkusil bych Cool Hosting.
fimmos
Profil
jj, mají zajímavou nabídku, cena by mi vyšla na 154 Kč měsíčně při platbě na půl roku, na delší dobu jim platit nebudu...
má s tímto hostingem někdo zkušenosti?
pořád přemýšlím o tom pipni
Martin Kuželka
Profil
http://hosting.blueboard.cz taky podporuje PHP5. Ceny jsou, myslím, dost dobré...
fimmos
Profil
jj, jak se dívám, tak je to pěkná nabídka...
halogan
Profil
Cesky hosting to slibuje uz hrozne dlouho, tak nevim, snad to tentokrat dodrzi.

Jinak hostingy: Tojeono, blueboard, coolhosting - jedine 3, na ktere bych sel (a ktere podporuji php5)
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Na Hosting BlueBord.cz jsme vám schopni zprovoznit PHP 5 souběžně s PHP 4.x, a to na jiné subdoméně.
fimmos
Profil
asi jsem se rozhodl pro ten blueboard, ještě to prozkoumám a pak snad šťastně objednám...
Václav Martinovský
Profil
Jestli se budete chtit zeptat (kdokoliv) na neco ohledne Cool-Hostingu, jsem Vam k dispozici. Nejsme nejlevnejsi za kazdou cenu - urcite najdete vice poskytovatelu i s PHP5, kteri budou levnejsi nez my, avsak pokud hledate hosting na trosku serioznejsi projekt, je dobre nerozhodovat se jen podle ceny.

Umime samozrejme PHP4 i PHP5 - vzdy posledni stabilni verze, MySQL 4.1 a PgSQL 8.0 a nehostujeme vse na jednom serveru jako vetsina nizkonakladovych hostingu :).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0