Autor Zpráva
japlavaren
Profil
Neviete poraďiť free hosting s PHP, my admin a MYSQL. I keby bol platený. Pokiaľ můžte, pošlite hlavnú stránku hostingu. Platený i s vlastnou domenou!!
Martin Kuželka
Profil
Můžeš upřesnit požadavky (prostor apod.)?
marat
Profil
http://www.pipni.cz
Charlie
Profil
http://www.webzdarma.cz , dobry freehosting, ale bez vlastní domény (pokud vím). Pokud se ale s webmasterem domluvíte, tak by vám to možná mohl zařídit.
japlavaren
Profil
pipni.cz- AKÉ MÁTE SKÚSENOSTI
PROSTOR: stačí mi do 10Mb-ajtov. Nechcem plaťiť viac ako 500Sk mesačne. Je to pre firmu, takže potrebujem aby to bolo spolahlivé. Potrebujem, aby to malo FTP a vytvorenie domény s aliasmy. Bodol by aj mail. Na mail asi 10Mb. MUSÍ MAŤ: FTP, PHP, MYSQL, PHPmyadmin. Ďakujem!!
halogan
Profil
japlavaren: Velice skromne pozadavky a hodne penez, mate tudiz velky vyber. Ceskyhosting, coolhosting, tojeono, blueboard, ...

WZ s domenou 2. radu je anoweb.cz
tark
Profil
japlavaren: Doporučuji Český Hosting, mám na něm doménu a nemám sebemenší problémy :-)

Jinak zkušenosti s pípni? Pípni chcípni :-) Ne, je to opravdu šílenost, maj hrozně moc výpadků a admini jsou neochotný...
Gondal
Profil *
skus profitux
Tomtomas
Profil
Pokud nemáš velký přenos dat, můžu vřele doporučit onebit.cz, na kterém už nějaký měsíc jsem.
Levnější tarify s počítaným trafikem jsou za velice příznivé ceny 30 a 45 Kč/měsíc a čeho si cením, tak vysoké dostupnosti/spolehlivosti a velmi ochotné podpory. Jinak pro menší stránky dostačuje i ten přenos 1 GB/měsíc.

Jinak velmi dobrý poměr cena/výkon mají též cesky-hosting.cz a savana.cz, které taktéž můžu s klidným svědomím doporučit. Nebo i ten hosting.blueboard.cz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0